Wiem ,że było milion razy ,ale wniosków konkretnych nie ma ,więc zapytam :)

Chcę w moim e 38 wymienić zawiecho konkretnie z przodu wszystko tzn wahacze ,drążek , końcówki drążków , amortyzatory i z tyłu amortyzatory bo reszta jest ok :)

Jak to zwykle bywa przód auta jest za wysoko ,więc pomyślałem,że przy okazji trochę auto opuścić w dół zwłaszcza przód , nie tracąc na komforcie :)

Więc mam pytanie do tych ,którzy maja jakieś doświadczenia w tym temacie ,jakie założyć amortyzatory i sprężyny.

Amortyzatory jakim najbardziej wierzę to KAYABA ,miałem w poprzedniej e 38 i wytrzymały 200 tys ,więc wynik myślę mega.

Jeżeli chodzi o sprężyny to myślałem o Eibachach tych czarnych podobno progresywnych.

Co myślicie o takim zestawie bo już się naczytałem o tym,że zakładanie seryjnych amorów jest bez sensu jak są sprężyny niższe ,choć w poprzedniej e38 miałem sprężyny SUPLEXY + KAYABY amory i nie było wcale żle :)

Oczywiście interesuje mnie obniżenie w granicach max - 30 przód ,a tył nie wiem bo i tak siada :)


Proszę o jakieś mądre przemyślenia w temacie :) i jeśli ktoś ma coś ciekawego do sprzedania tzn sprężyny np to jestem zainteresowany :)