Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Wymiana uszczelniaczy w dyfrze

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2012
    Posty
    15
    BMW
    E38 735iA
    Skąd
    Kent, UK

    Wymiana uszczelniaczy w dyfrze

    Witam.
    Zauważyłem ze cieknie mi z uszczelniaczy półosi w dyfrze i zastanawiam się nad ich wymianą. Mam zdjęty zbiornik paliwa to wszystko jest ładnie odkryte. Mógłby ktoś powiedzieć czy trzeba wyciągać półoś z auta, czy wystarczy odkręcić kilka śrub od strony dyfra łączące półoś z częścią nr 15 z http://www.realoem.com/bmw/showparts...41&hg=33&fg=05 i opuścić jedną stronę?
    I kolejne pytanie. Czy po odjęciu półosi ta część 15 wyjdzie bez z dyfra bez problemu?
    Pozdrawiam

  2. #2
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2012
    Posty
    15
    BMW
    E38 735iA
    Skąd
    Kent, UK
    Półosie odeszły bez problemu od części nr 15 bez wyjmowania ich z auta. Czy ktoś może powiedzieć mi jak tą część 15 wyjąć z mostu? Czy trzeba jakiś ściągacz czy da radę wyjąć bez?

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    46
    BMW
    e38 750i
    Skąd
    Pruszków
    element nr 15 wystarczy mocniej podważyć i wyjdzie...siedzi na pierścieniu zabezpieczającym...włożenie polega na wciśnięciu el nr15 tak by pierścień wskoczył na swoje miejsce...ściągacz nie jest potrzebny;)
    Ostatnio edytowane przez Domanus ; 05-06-2012 o 06:40

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2012
    Posty
    15
    BMW
    E38 735iA
    Skąd
    Kent, UK
    Dzięki Domanus. A czy oprócz uszczelniaczy trzeba wymieniać jeszcze coś, w sensie że jest jednorazowe, np te zabezpieczenia o których wspomniałeś?

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    46
    BMW
    e38 750i
    Skąd
    Pruszków
    nie jest jednorazowe...nie musisz się o to martwić. Rozłożysz wymienisz uszczelniacze złożysz i będzie ok

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •