Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Witam serdecznie!

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    4
    BMW
    poszukuje E38 730D
    Skąd
    Świętokrzyskie

    Witam serdecznie!

    Witam!
    Na forum zalogowałem się już jakiś czas temu, do tej pory głównie służyło mi do zbierania informacji o E38 jak również o innych modelach seri 7. Od dawna jestem związany z klubem Mercedesa do końca kwietnia poruszałem się W124 250 turbodieslem, z którego byłem bardzo zadowolony. Od młodego chłopaka podobały mi się Mercedesy a szczególnie W124 i W126 również SEC a przedewszystkim SL R129 jednak oprócz tych aut zawsze podobało mi się BMW E38. Od ponad roku zacząłem bić się z myślami czy sprzedać W124 i co kupić, w kwietniu podjąłem decyzje i sprzedałem znajomemu Mercedesa. Po długich zastanowieniach podjąłem decyzje o zakupie E38 najlepiej 730d, diesel dlatego bo nigdy nie jeździłem benzyną i bliżej mi do ON. Koledzy namawiali i dalej namawiają na W140 lub W220 jednak nie mogę się do tych aut przekonać gdyż nie przemawiają domnie tak jak E38, W140 trochę taki baryłowaty jest i jego bryła mi się nie podoba natomiast w W220 niepodoba mi się środek. W tej chwili jestem na etapie poszukiwania E38 już się przkonałem że łatwo nie będzie tym bardziej, że musi być czarna i mieć w miarę dobre wyposażenie szczególnie siedzenia łamane gdyż niechcę mieć worków w siedzeniach. Natemat aut z allegro i pięknych aut z różnych urzędów, rządów itp itd to już mnie uszy bolą. Poszukuje również w niemczech ale tam też nie jest kolorowo.
    Jestem jak Luis Figo który zmienił Barce dla Realu a ja zmieniam Mercedesa na BMW, ale jest jedna różnica zawszę będe podobno mile na spotach i zlotach widziany, pożyjemy zobaczymy a tym czasem dalej szukam...

    Pozdrawiam Arek

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar siwymetal
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    708
    BMW
    E65 745i 2001
    Skąd
    Göteborg,Szwecja
    Siemanko,szybkiego i dobrego zakupu,przed podjęciem decyzji (ostatecznie) proponuję się przejechać dobrą benzyną a możesz zmienić zdanie,miałem podobnie ale ze względu na pewne okoliczności kupiłem benzynę i teraz powrót do ropniaka byłby bardzo trudny,pozdrawiam.
    "Właściwością człowieka jest błądzić, głupiego - w błędzie trwać" (Cyceron)

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Bmw_740D
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    316
    BMW
    E38 750i było 740D
    Skąd
    Góra Kalwaria k. Warszawy
    Blog
    1
    Witam i pozdrawiam :) Życzę owocnych poszukiwań ;)

  4. #4
    Vip Vip Awatar Wiktor82
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    439
    BMW
    BMW 730D e38,2x MAN TGX 480,VW PASSAT
    Skąd
    lubuskie Trzciel
    Blog
    1
    Witam. jedne z lesrzych powitań!! Życzę tobie owocnych poszukiwań a przede wszystkim wytrwałości!! ja na moją polowałem 8 miesięcy w D! Ale warto było! Ps. też przesiadłem się z Mercedesa na BMW i żałuję tylko jednego... że tak późno!!!Pozdrawiam i czekam na fotki Berty!!

  5. #5
    Vip Vip Awatar moloko5
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    3,075
    BMW
    E32 730i R6 ' 87
    Skąd
    Nowy Sącz
    Blog
    7
    Witam serdecznie......i powodzonka życzę.....

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar kasin
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    155
    BMW
    E38 735i
    Skąd
    Końskie
    witam , szukaj szybko swojej e38 ,bo brakuje na forum siódemek z świętokrzyskiego:p

  7. #7
    Vip Vip Awatar Yaro
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    421
    BMW
    E38 740d
    Skąd
    Warszawa
    Witaj...
    wytrwałości w szukaniu...nie jest u nas w kraju łatwo kupić fajną e38...niestety wiem coś o tym Ale mi się w końcu udało ...więc Tobie też się pewnie uda ;)!! Sam się zastanawiałem nad kupnem W140 i swojego czasu sporo takim jeździłem (auto było pożyczone), ale po przejechaniu się e38 więcej się już nie zastanawiałem i wybór był prosty. Pozdrawiam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •