Witam!
Na forum zalogowałem się już jakiś czas temu, do tej pory głównie służyło mi do zbierania informacji o E38 jak również o innych modelach seri 7. Od dawna jestem związany z klubem Mercedesa do końca kwietnia poruszałem się W124 250 turbodieslem, z którego byłem bardzo zadowolony. Od młodego chłopaka podobały mi się Mercedesy a szczególnie W124 i W126 również SEC a przedewszystkim SL R129 jednak oprócz tych aut zawsze podobało mi się BMW E38. Od ponad roku zacząłem bić się z myślami czy sprzedać W124 i co kupić, w kwietniu podjąłem decyzje i sprzedałem znajomemu Mercedesa. Po długich zastanowieniach podjąłem decyzje o zakupie E38 najlepiej 730d, diesel dlatego bo nigdy nie jeździłem benzyną i bliżej mi do ON. Koledzy namawiali i dalej namawiają na W140 lub W220 jednak nie mogę się do tych aut przekonać gdyż nie przemawiają domnie tak jak E38, W140 trochę taki baryłowaty jest i jego bryła mi się nie podoba natomiast w W220 niepodoba mi się środek. W tej chwili jestem na etapie poszukiwania E38 już się przkonałem że łatwo nie będzie tym bardziej, że musi być czarna i mieć w miarę dobre wyposażenie szczególnie siedzenia łamane gdyż niechcę mieć worków w siedzeniach. Natemat aut z allegro i pięknych aut z różnych urzędów, rządów itp itd to już mnie uszy bolą. Poszukuje również w niemczech ale tam też nie jest kolorowo.
Jestem jak Luis Figo który zmienił Barce dla Realu a ja zmieniam Mercedesa na BMW, ale jest jedna różnica zawszę będe podobno mile na spotach i zlotach widziany, pożyjemy zobaczymy a tym czasem dalej szukam...

Pozdrawiam Arek