Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Klocki + tarcze firmy JC BRAKE - proszę o opinię

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    179
    BMW
    E32 725 M50B25
    Skąd
    DWR

    Klocki + tarcze firmy JC BRAKE - proszę o opinię

    Witam

    Co powiecie na temat tego zestawu ?

    Cena dosyć kusząca ;)

    http://moto.allegro.pl/item388749276...ewelacja_.html
    Zobacz Czarnulę :) -> www.7erczarnula.jpg.pl

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    1,245
    BMW
    730 V8 E32 ; E38 2.8 ; X2 X-drive 18d
    Skąd
    Warszawa
    Ja na twoim miejscu bym sobie darował... ;)
    7ka to ciężkie auto i wymaga naprawdę dobrych tarcz i klocków, a to jest niskobudżetowy produkt wypuszczany pod marką JC Auto, tak jak Inter Cars wypuszcza 4maxa....
    Nie są to w każdym razie produkty wysokiej jakości.Niestety jaka cena taka jakość ;)

  3. #3
    Vip Vip Awatar Pablo_gl
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,602
    BMW
    E65 740d, E38 740i
    Skąd
    Gliwice
    Tu się zgodzę na tym nie zaoszczędzisz bo przy pierwszej poważniejszej sytuacji na drodze będziesz tego żałował...
    Ponadto te tarcze z pewnością nie wytrzymają gwałtownego hamowania - zaraz je pokrzywisz.
    Dreams from Dreams - 7er...

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    301
    BMW
    e32, 730, m30b30
    Skąd
    Siemianowice Śląskie
    Ja bym sobie darowal na Twoim miejscu. ena mowi sama za siebie a hamulce w e32 musza byc porzadne, a nie jakas chinszczyzna. dla porownania podam CI ze za tarcze ATE + klocki Textar zapłacilem ok 500 zeta (nie pamietam dokladnie), a cena 179 za komplet jest dosc podejrzana.
    NIE POLECAM.

    Pozdrawiam

    Gilu
    Gilu_e32

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    45
    BMW
    brak
    Skąd
    Hilversum
    Moja E32 ma nowe tarcze założone przez poprzednika i pewnie jest to jakiś tańszy produkt. efektem jest lekkie drżenie kierownicy przy hamowaniu. I to wcale nie odnosi się do wielkich prędkości, bo już przy około 80km/h jest odczuwalne.
    komplet ATE Powerdisc + klocki kosztuje na Alledrogo ok. 500,- - tak więc nie ma tragedii, a na hamulcach się po prostu nie oszczędza.
    Ja wymienię u siebie - 9.07 auto idzie do doktora.
    Pozdrawiam - Maciek

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    269
    BMW
    BMW e32 740
    Skąd
    Warszawa
    Zdecydowanie odradzam ten produkt. Tak jak napisał Słowik siudema to ciążkie auto i wymaga odpowiedniego sprzętu hamującego. Jak chcesz zamiennik to na twoim miejscu wybrałbym ATE. Ja na przodzie mam originalne tarcze i klocki i wiem, że nie zawiodą. Po za tym nie ma mowy o żadnym drżeniu przy hamowaniu. Kiepski zamiennik po rozgrzaniu i wjazd w kałużę odkształci Ci się i przy hamowaniu będziesz odczuwał drgania nawet przy niewysokich prędkościach.
    TYLKO BMW 7

  7. #7
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    kolega z inter carsu powiedzial ze mozna smialo kupywac takie tarcze maksymalnie do 30cm srednicy, pozniej beda sie giac niesamowicie, ja pogiolem TRW chyba po miesiacu!! dokladnie w drodze powrotnej ze spotu w wawie

  8. #8
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    1
    BMW
    E 32 730i
    Skąd
    Muszyna
    Witam :)
    Widzę że koledzy dość sceptycznie podchodzą do takich produktów...macie prawo.
    ja powiem tylko tyle że mam taki sam komplecik od około 4 miesięcy, przejechałem w tym czasie jakieś 7 tyś km i muszę przyznać że jestem "mile rozczarowany" . Kupiłem wtedy ten zestaw bo zmusił mnie do tego stan tarcz i zawartość portfela ... miała być prowizorka ale widze ze chyba nie bede nic zmianiał. Tarcze sie nie krzywią i wytrzymują awaryjne hamowania i nie czuć nic na kierownicy. I co najlepsze klocki z tego zestawu nie piszczą jak robiły to inne " markowe " produkty. A decyzje co do zakupu pozostawiam samemu zainteresowanemu.

    Pozdrawiam wszystkich
    Jedźmy tak by zawsze dojechać do celu:) ....

    Taka mała dygresja :D

  9. #9
    Na temat tego zestawu nie mam zdania. U siebie zalozylem tarcze ATE i oryginalne klocki BMW. Zestaw sprawuje sie dobrze i nie moge narzekac. Na tyl pojdzie jednak oryginal bo i tak hamulce tylne rzadziej sie wymienia, a nie lubie problemow. W ASO czesci potanialy i nie jest jak przed kilkoma laty...

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    179
    BMW
    E32 725 M50B25
    Skąd
    DWR
    Dzięki za opinie ;) Narazie i tak muszę poczekać z naprawą , bo bunia rozkwaszona 8/
    Zobacz Czarnulę :) -> www.7erczarnula.jpg.pl

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •