Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20

Wątek: Witam poszukuje nowego auta

  1. #11
    Doświadczony Użytkownik Awatar ManiacDrifting
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    3,325
    BMW
    E32 735iAL...
    Skąd
    Bikini Dolne
    Cześć Adrian, ja jestem ze starachowic, nie wiem jakim budżetem dysponujesz bo mógł bym sprzedać swojego longa bez gazu z super blachą i doskonałą mechanicznie do wkladu zawieszenie coś już złapało luz, lub 735 z sekwencją kolega mówi o sprzedazy kolor ten sam co tej ktora bys chcial kupic a chodzi mu fajnie, jak coś to dzwoń 795615790 to numer do mnie obaj jestesmy ze starachowic wiec daleko nie masz jednak odrazu powiem że napewno nie będzie to 3.500

    EDIT:
    Kolego przypomniało mi sie coś na sprzedaż jest moje byłe 735 znajduje sie w lublinie napewno masz blizej a znam to auto koles nie chce duzo a ja ręcze za nie Mechanicznie silnik skrzynia są dzwon fotele działają z EML nie ma problemów na drzwiach masz rdze oprocz drzwi kierowcy tylnie lewe zaprawkę i nad zderzakiem były dwa stupy nieudolnie naprawione przez blacharza-pajaca, żeby było ok trzeba by wspawać nowy kawałek blaszki. TO ona http://moto.allegro.pl/735ia-gaz-sek...377336402.html ideał nie jest ale za te pieniądze.... sam bym ją odkupił, chyba że jesteś masochistą to kupuj I Gen.
    Ostatnio edytowane przez ManiacDrifting ; 01-06-2012 o 12:00

  2. #12
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    No zdecydowanie lepsza....

  3. #13
    ULA Vip Awatar tequila1909
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    3,390
    BMW
    E39 525iA ex. E32 735i, E32 735iAL, E38 728iA
    Skąd
    Jura KC
    Cytat Zamieszczone przez ManiacDrifting Zobacz posta
    super blachą i doskonałą mechanicznie
    Sory za OT, masz fabrycznie nowe auto?:D
    Mr. Perfect 4 x K1 World Champion

  4. #14
    Doświadczony Użytkownik Awatar ManiacDrifting
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    3,325
    BMW
    E32 735iAL...
    Skąd
    Bikini Dolne
    Niestety nie ale zadowala mnie w 101%.

  5. #15
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    215
    BMW
    e32 735iA
    Skąd
    kielce
    Cytat Zamieszczone przez ManiacDrifting Zobacz posta
    Cześć Adrian, ja jestem ze starachowic, nie wiem jakim budżetem dysponujesz bo mógł bym sprzedać swojego longa bez gazu z super blachą i doskonałą mechanicznie do wkladu zawieszenie coś już złapało luz, lub 735 z sekwencją kolega mówi o sprzedazy kolor ten sam co tej ktora bys chcial kupic a chodzi mu fajnie, jak coś to dzwoń 795615790 to numer do mnie obaj jestesmy ze starachowic wiec daleko nie masz jednak odrazu powiem że napewno nie będzie to 3.500

    EDIT:
    Kolego przypomniało mi sie coś na sprzedaż jest moje byłe 735 znajduje sie w lublinie napewno masz blizej a znam to auto koles nie chce duzo a ja ręcze za nie Mechanicznie silnik skrzynia są dzwon fotele działają z EML nie ma problemów na drzwiach masz rdze oprocz drzwi kierowcy tylnie lewe zaprawkę i nad zderzakiem były dwa stupy nieudolnie naprawione przez blacharza-pajaca, żeby było ok trzeba by wspawać nowy kawałek blaszki. TO ona http://moto.allegro.pl/735ia-gaz-sek...377336402.html ideał nie jest ale za te pieniądze.... sam bym ją odkupił, chyba że jesteś masochistą to kupuj I Gen.
    czesc ogladalem ja na allegro ale szczerze nie przypadla mi do gustu , pojade zobaczyc ta z wroclawia jesli bedzie trup to wiadomo odpuszcze temat, wiadomo ze za taka kase trzeba wsadzic pare groszy i jestem na to przygotowany, a wlasciciel z wroclawia mowil ze blotnik byl pukniety
    Ostatnio edytowane przez AdikE32 ; 01-06-2012 o 14:55

  6. #16
    Doświadczony Użytkownik Awatar ManiacDrifting
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    3,325
    BMW
    E32 735iAL...
    Skąd
    Bikini Dolne
    To twoja decyzja, auto juz nie moje wiec zaden moj interes zeby sie sprzedało. Ty będziesz tym jeździł nie ja więc kup to co uważasz za słuszne. Ja myślę że podałem dobrą alternatywe.

  7. #17
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    215
    BMW
    e32 735iA
    Skąd
    kielce
    jak nie wypali wroclaw to pojade do lublina moze dogada sie jaks sensowna cene

  8. #18
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Cytat Zamieszczone przez AdikE32 Zobacz posta
    a wlasciciel z wroclawia mowil ze blotnik byl pukniety
    Maska nie spasowana bo błotnik był porysowany a lampy zmienione bo tak mu się podobało.

    Moim zdaniem nie ma w niej nawet jednej ładnej rzeczy.

    kolor na minus
    koło na minus
    LPG na minus
    wnętrze zniszczone też na minus
    pod maską chaos, nie świadczy dobrze to o właścicielu
    Ostatnio edytowane przez Dzuda ; 01-06-2012 o 15:17

  9. #19
    Doświadczony Użytkownik Awatar ManiacDrifting
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    3,325
    BMW
    E32 735iAL...
    Skąd
    Bikini Dolne
    Ja myślę że auto niebieskie jest dlatego takie dobre bo ma tunel w skórze ktoś zauważył :P? Więc czym że są te defekty i nawet gaz I GEN gdy tunel jest w skórze :D
    Według mnie TST60AJ posiada bardzo sensowną cene ale wiadomo jak sie da to mozna urwać przyznam że gdy bylo w moich rękach za mniej niż 7 tyś bym na pewno nie sprzedał.
    Ostatnio edytowane przez ManiacDrifting ; 01-06-2012 o 16:26

  10. #20
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    215
    BMW
    e32 735iA
    Skąd
    kielce
    ManiacDrifting dzieki koledze lece w niedziele do lublina . wroclaw odpuszczam , dziekuje za szczegolowe dane i informacje na temat tego auta mam nadzieje ze uda sie sprowadzic znowu to auto do swietokrzyskiego

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •