Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: telefon defekt, service fragen

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    59
    BMW
    E38 730i
    Skąd
    Kraków

    telefon defekt, service fragen

    chodzi o e38 i moje pytanie jest następujące. Mógłby mi ktoś powiedzieć czym może być spowodowane wyświetlanie tych komunikatów na telefonie?

    Z gory dziękuje i pozdrawiam :)

  2. #2
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    59
    BMW
    E38 730i
    Skąd
    Kraków
    Dzisiaj grzebiąc z nadzieją że uda mi się uruchomić telefon zauważyłem, że jak włożyłem karte orange do centralki w bagażniku poprosiło o pin aczkolwiek jak wpisałem i zatwierdziłem pin pokazał się komunikat OK a zaraz potem wróciły te przeklęte komunikaty..
    Wiec wziołem aktywną karte podkleiłem do dużej karty i nic.. Wogóle zero reakcji.. Cały czas Telefon defekt i service fragen?

    Naprawde nie ma nikt pomysłu co może być przyczyną?
    aha dodam jeszcze, że jak jest karta w bagażniku i wkładam 2 w podłokietniku to wyświetla sim karte prufen.. Po wyjęciu karty z podłokietnika wracają komunikaty..

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    380
    BMW
    740
    Skąd
    wawa
    Jak sam zapewne wiesz e38 to stara fura i cała elektronika w tym telefon to zabytek i takiej karty bym szukał bo nowe karty sim nie koniecznie muszą w spół pracować ze starym GSM

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2013
    Posty
    33
    BMW
    7
    Skąd
    pomorskie
    Czy wiecie może jakie karty SIM obecnie pasują do naszych telefonów w E38? Próbowałem już orange, t-mobile i nic nie współpracuje...

  5. #5
    Vip Vip Awatar Ronin
    Dołączył
    Oct 2012
    Posty
    1,080
    BMW
    E38 730d E61 525d
    Skąd
    ( S I )

    Post

    Ostatnio włożyłem Plus na karte - działa aż miło. Oczywiście karta wprost ze sklepu.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •