Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Wyciek paliwa 750il

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    107
    BMW
    BMW 750 IL e38
    Skąd
    Rajcza

    Wyciek paliwa 750il

    Witam mam następujący problem ze swoim sprzętem po zatankowaniu ok 60l do baku strasznie zaczeło mi śmierdzieć paliwem co prawda pod autem było sucho ale bak z prawej strony jest mokry od paliwa . Sprawdziłem rewizor pod fotelem i okolice pompy i wszędzie jest sucho tylko w okolicach śruby mocującej bak z prawej strony strasznie poci , przeglądałem juz posty na ten temat ale nie znalazłem konkretnej odpowiedzi na mój problem . Pytanie brzmi czy to jest powszechna wada w e38?? I oczywiście czy jest opcja z tym zrobić nie dużym kosztem czy raczej bak do wymiany czego najbardziej chce uniknąć ??
    Kubeł750

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar capoZe32
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    674
    BMW
    750iL (not LPG)
    Skąd
    Poznań
    Blog
    4
    może jakieś przewody popękały ?

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar tgracing
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    970
    BMW
    BMW E38 750iL '00 Cosmosswarz Shadowline, F11 535d xDrive '16, Ex. Mini R53 Cooper S '02 & E34 525i
    Skąd
    Szczecin, aktualnie: DE, Bodensee
    Cytat Zamieszczone przez Świrus Zobacz posta
    Pytanie brzmi czy to jest powszechna wada w e38??
    Według mnie tak. Mam podobny problem, właśnie w okolicy prawej śruby.
    "Nada pode me separar do amor de deus" Ayrton Senna da Silva (1960-1994)

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    12
    BMW
    750il
    Skąd
    podlaskie
    więc tak, masz dziurawy bak musisz go wyjąć i możesz spróbować skleić tylko najpierw dobrze oczyścić z rdzy i zakonserwować. wyjęcie baku masakra 5godzin samemu chyba że masz niepordzewiałe śruby. ja miałem taki dziurawy ze po zatankowaniu do pełna spie..... 40 litrów po dwóch dniach, kupiłem używany ale okazało się że też ma dziurki i skleiłem, założyłem pięknie ładnie zatankowałem a na drugi dzień plama więc już nie miałem sił i oddałem mechanikowi żeby coś z tym zrobił ale w tym miejscu co były 3 największe dziury to nic nie cieknie mówił że gdzieś wyżej jak jest ponad połowa w baku i pewnie klej dobrze nie złapał. przy klejeniu masz ryzyko że może gdzieś się pojawić plama chyba że sprawdzisz wcześniej przed założeniem.

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    107
    BMW
    BMW 750 IL e38
    Skąd
    Rajcza
    Właśnie nigdzie z przewodów nie cieknie bo wszystkie są suche okolice pompy tak samo tylko tam w okolicach tej śruby hmmm to widze cieżki temat z tym jest , a czy przy demontażu baku trzeba wymontować cały wał czy jest opcja tylko połówkę ??
    Kubeł750

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •