Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 23 z 23

Wątek: kolejny raz użytkownicy drogi nie patrzą w lusterka

  1. #21
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    323
    BMW
    745iLi320i
    Skąd
    Murowana Goślina
    ja już 5er miałem takie odczucia jakiejś walki na drodze... jadę do domu dość krętą drogą przez las...może się wydawać, że to jakaś podrzędna droga jednak ruch jest tu dość spory i przeważają 1,1 do 2,0... to jest dopiero jazda... wyprzedzam spokojnie punto jadące 75km/h... mając 100/h nawet nie redukuję a tu nagle koleś jak nie wyrwie do przodu... :D :D :D kończę wyprzedzać i mam 140 a koleś za mną... co tu jest nie halo...??? teraz 7er jest duużo lepiej... lepsze przyspieszenie... lubięzjadać takich na śniadanie...

    wszystko to rywalizacja...na światłach kiedyś koleś mnie zrąbał... że go olałem, on przygazował, i myśla łże wiem że on chce się ścigać... ;D no ja trzymając kawę w prawej ręce nie zmieniałem zbyt szybko biegów... :x

  2. #22
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    Cytat Zamieszczone przez wojtekd
    Obaj zdobyliście kwalifikację do mandatu, jako piraci drogowi ;D ;D ;D

    A tak na marginesie jak właściciele fiatów (i nie tylko) widzą nadjeżdżającą i wyprzedzającą becie, to dodają gazu i próbują się dowartościować (to takie moje spostrzeżenie) :P
    dokladnie!!!! jak stoje czasem e36 obok sieny to kazdy chce sie scigac :D

  3. #23
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Ja stojac w rekinie(e21) wiem ,że każdemu sie szumacher włącza ...A mnie to oblata bo i tak wiem ,że go zrobie .... a napinaczy weekendowych jest naprawde wielu niezależnie od kominów wystających.... ;D ;D ;D

    Olać ,go i wykazać wyższość ..... To jest dopiero wygrana ( bez wyścigu wygrać ) ..... ;D ;D ;D

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •