Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 23

Wątek: kolejny raz użytkownicy drogi nie patrzą w lusterka

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Doświadczony Użytkownik Awatar nino
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    1,456
    BMW
    E32 735
    Skąd
    Katowice
    prawda jest taka ze trzeba myslec za innych ja sie juz raz wlasnie tak nadzialem na delikwenta ktory oczywiscie nawet kierunku nie wrzucil tylko tak jakby mi specjalnie wyjechal bylo to przy predkosci jakies 115 km/h kolo byl na tyle chamski ze zrownal sie z wyprzedzanym autem i musialem odpuscic manewr... pozniej pech jego zatrzymalismy sie na jednych swiatlach ja po lewej on po prawej ... ja wysiadlem a on sie zamknal w aucie ... a chcialem go tylko zapytac czy w rodzinie wszyscy zdrowi ... gosc jechal tico gdybym w niego walnal to strefa zgniotu skonczylaby sie u niego na silniku i cholera nie wiem co jest ale odkad poruszam sie 7er to praktycznie codziennie pojawia sie ktos kto stara sie mi albo zajechac droge albo scigac spod swiatel nie kumam o co kaman ?? w wiekszosci sa to wlasciciele malych autek z duzymi kominami z tylu :D tez tak macie??

  2. #2
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    u mnie w miescie za taki motyw tracisz albo lusterko na najbliższych światłach albo jeśli nie zrozumiesz swojego błędu to nawet możesz mieć szkody w uzębieniu ....

  3. #3
    wstrząśnięty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    11
    Neuf - Ty brutalu ;(

  4. #4
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    wojtek nie chodzi o brutalność ale można sie troszkę zdenerwować , jak lecisz se po mieście lewym pasem i wszystko łykasz po kolei ,a tu nagle przed samiutki zderzak wskakuje ci jakiś orzeł z uop-u agresywnym eroTICO z zimnym łokciem na dachu ....

  5. #5
    wstrząśnięty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    11
    ;D przecia żartowałem ;D

  6. #6
    Doświadczony Użytkownik Awatar nino
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    1,456
    BMW
    E32 735
    Skąd
    Katowice
    kiedys pekne po takiej akcji i chyba pomyle na swiatlach R z D ( wiadomo R jak rozruch haha ) niech poczuje moc mojego haka haha

  7. #7
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    85
    Cytat Zamieszczone przez hrabia81
    rymar mam pytanie. wytlumaczyles typowi z fiata ze ma lusterka i powinien w nie patrzec? ja mialem tak kilka razy ze jakis burak wyjechal mi przed samochodem i musialem chamowac ale od czego mam prawie 300 koni pod maska dogonilem i wytlumaczylem ;) podejrzewam ze kilku napewno zmieni styl jazdy

    hehe...oj wytlumaczylem wytłumaczyłem na najbliższym parkingu :D Gościu nie miał czym uciekac miał silnik 1.4. Ale prawda jest taka że nawet kierunku nie wrzucił.

  8. #8
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    85
    Cytat Zamieszczone przez nino
    prawda jest taka ze trzeba myslec za innych ja sie juz raz wlasnie tak nadzialem na delikwenta ktory oczywiscie nawet kierunku nie wrzucil tylko tak jakby mi specjalnie wyjechal bylo to przy predkosci jakies 115 km/h kolo byl na tyle chamski ze zrownal sie z wyprzedzanym autem i musialem odpuscic manewr... pozniej pech jego zatrzymalismy sie na jednych swiatlach ja po lewej on po prawej ... ja wysiadlem a on sie zamknal w aucie ... a chcialem go tylko zapytac czy w rodzinie wszyscy zdrowi ... gosc jechal tico gdybym w niego walnal to strefa zgniotu skonczylaby sie u niego na silniku i cholera nie wiem co jest ale odkad poruszam sie 7er to praktycznie codziennie pojawia sie ktos kto stara sie mi albo zajechac droge albo scigac spod swiatel nie kumam o co kaman ?? w wiekszosci sa to wlasciciele malych autek z duzymi kominami z tylu :D tez tak macie??

    Od czasu posiadania 7er mam cały czas podobne odczucia. Bardzo często mi się to zdarza.albo droge zajedzie, albo na zderzaku się trzyma cały czas z tyłu. wtedy naciskam tylko kick down.... :D

  9. #9
    Doświadczony Użytkownik Awatar nino
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    1,456
    BMW
    E32 735
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez Rymar
    Cytat Zamieszczone przez nino
    prawda jest taka ze trzeba myslec za innych ja sie juz raz wlasnie tak nadzialem na delikwenta ktory oczywiscie nawet kierunku nie wrzucil tylko tak jakby mi specjalnie wyjechal bylo to przy predkosci jakies 115 km/h kolo byl na tyle chamski ze zrownal sie z wyprzedzanym autem i musialem odpuscic manewr... pozniej pech jego zatrzymalismy sie na jednych swiatlach ja po lewej on po prawej ... ja wysiadlem a on sie zamknal w aucie ... a chcialem go tylko zapytac czy w rodzinie wszyscy zdrowi ... gosc jechal tico gdybym w niego walnal to strefa zgniotu skonczylaby sie u niego na silniku i cholera nie wiem co jest ale odkad poruszam sie 7er to praktycznie codziennie pojawia sie ktos kto stara sie mi albo zajechac droge albo scigac spod swiatel nie kumam o co kaman ?? w wiekszosci sa to wlasciciele malych autek z duzymi kominami z tylu :D tez tak macie??

    Od czasu posiadania 7er mam cały czas podobne odczucia. Bardzo często mi się to zdarza.albo droge zajedzie, albo na zderzaku się trzyma cały czas z tyłu. wtedy naciskam tylko kick down.... :D
    Niestety nie moge jeszcze dolaczyc do wciskaczy kickdown bo musialbym wtedy zapewne przeplywke lapac zeby nie uciekla... ale juz we wrzesniu odbije sobie za wsze czasy :D

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik Awatar hrabia81
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    870
    BMW
    Chwilowo brak
    Skąd
    Polska
    nastepna pusta rasa trzymajacych sie na zderzaku. ja nie wciskam kicka tylko hamulec a pózniej kick down

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •