Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Fotele z 750iL do domu

  1. #1
    Początkujący Użytkownik Awatar Mateusz1994_X1
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    7
    BMW
    730i V8
    Skąd
    Namysłów O N A

    Fotele z 750iL do domu

    Koledzy mam zamiar kupić fotele z E38 750iL. Chce je kupić,bo na wakacje mam zamiar pojechać(gdzieś) :p zarobić sobie na E39 i włożyć je do niej. Fotele pochodzą z Orienta SENNEJPOWIEKI. A mianowicie chodzi mi o to,że narazie chce je przytargać i do domu,przed telewizor,ale nie wiem jak to zrobić,żeby to ładnie wyglądało tymczasowo do września. Wiem,że najprościej byłoby je postawić na podłodze,tylko,że ja je chce ten fotel mieć wysoko,tak jak biurowy,żebym do biurka dosięgał. Koledzy może robiliście coś takiego,nie znalazłem podobnego tematu dlatego zakładam nowy. Stelaż przychodzi mi do głowy,tylko jaki :( , nie wiem,może z krzesła biurowego. Prosze o pomoc. Pozdro!
    “Nadsterowność wzbudza strach w pasażerach. Podsterowność - w kierowcy”

  2. #2
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    45
    BMW
    e38 4.0 v8
    Skąd
    mazowieckie
    Ja mam na szerokiej oponie 19. Od środka małym stelażem wzmocniłem i śrubami do drzewa chromowanymi przy atakowałem. Opony zdrowe bo z guzem nabyłem u wulkanizatora. Guz nie przeszkadza i go nie widać :p

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar tomgtdek69
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    711
    BMW
    E39 540iA
    Skąd
    Słupsk
    Najlepszym rozwiązaniem są worki lub stretch i kawałek miejsca na strychu;)
    Sory za OT ale jeśli już wydajesz kasę na fotele zanim kupisz auto i chcesz aby potem nadawały się do czegoś to jedyny sposób.
    V8 Garage

  4. #4
    Maciej Vip Awatar sennapowieka
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    3,296
    BMW
    ORIENT
    Skąd
    O N A
    Kuzyn damy rady :medit:

    Narazie stoja u mnie w domu bez stelaza hehe Ty wiesz, ze ja cos wymysle :) wpadaj na bro przed nowy tv
    Pewność na każdym kilometrze ...

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •