Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26

Wątek: Witam z moja E38

  1. #21
    Zaawansowany Użytkownik Awatar grzegorz01081
    Dołączył
    Feb 2011
    Posty
    325
    BMW
    e38 728i 1995
    Skąd
    mrągowo
    Poskładałem już moje siedem i przy tej okazji dla uwiecznienia tego dnia postanowiłem zaprezentować efekty mojej pracy.Co prawda brakuje mi jeszcze sporo części i muszę wymienić maskę i klapę aby pozbyć się śladów po gradobiciu , które dorwał mnie zeszłego lata.

    Miłego oglądania życzę i zachęcam do wyrażania swoich opinii :D





    Wrzuciłem również ramki na zegary zakupione na Toruńskiej majówce z BMW

    Zdjęcia robiłem na na maxa skręconym gwincie. Musiałem odrazu sprawdzić jak nisko da się zejść:D. Myślałem , że tył zejdzie niżej ale przód za to opadl tak bardzo ,że nie da się skręcać bo koła zaczepiają o nadkola :D.

  2. #22
    Zaawansowany Użytkownik Awatar grzegorz01081
    Dołączył
    Feb 2011
    Posty
    325
    BMW
    e38 728i 1995
    Skąd
    mrągowo
    Monologu ciąg dalszy . Wpadło kilka gratów i powoli montuje wszystko do mojej biednej siódemki. Dokładam trochę wyposażenia tj. elektryczną roletę , komputer pokładowy , pamięć fotela , telefon ze skórzanym i regulowanym podłokietnikiem , podgrzewanie siedzeń oraz zmieniam granatowe wnętrze , które nie widziało mi się od początku na upragnione czarne.Zmieniam wszystkie plastiki łącznie z dywanem , tunelem , konsolą i całą resztą. Wnętrze narazie wygląda tak :

    Przed montażem odnowiłem też trochę półkę bo wyblakła od słońca. Tak wyglądała przed:

    i po :

    Mając praktycznie gołą podłogę zająłem się korozją. Niestety musiałem też zaspawać dziurę , która powstała w wyniku braku jednego z korków. Wszelkie wypryski dokładnie wyczyściłem i zabezpieczyłem epoksydem i pózniej akryl i baza. Łączenia również zabezpieczyłem "sylikonem" do tego celu przeznaczonym , także ogarnięte tak jak powinno być .Pociągnąłem też nowe przewody do wzmacniacza przy oryginalnej wiązce . W wolnej chwili będę wrzucał zdjęcia w raz z postępem prac.

  3. #23
    d(-_-)b Vip Awatar ratovnik
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    4,102
    BMW
    E66 735Li
    Skąd
    Żory
    Widzę, że prace w zaawansowanym stadium. Takie foty techniczne są wyśmienite :)

  4. #24
    Doświadczony Użytkownik Awatar MC1
    Dołączył
    Aug 2013
    Posty
    1,584
    BMW
    Ex - E 36 325i coupe, E 39 530D individual, teraz E 65 730D
    Skąd
    Otwock
    Grzechu ale ten środek wygląda....jak poskładasz w całość to później będziesz miał banana na twarzy przez rok albo dłużej.....;-) Praca godna podziwu...będę obserwował postępy :-)
    Moja 7er zdobywczyni I miejsca w kategorii E65 na zlocie Ślesin 2014.

  5. #25
    Zaawansowany Użytkownik Awatar grzegorz01081
    Dołączył
    Feb 2011
    Posty
    325
    BMW
    e38 728i 1995
    Skąd
    mrągowo
    Powoli wszystko składam do kupy. Wnętrze powoli nabiera kształtu. Niestety narazie nie będę mógł się cieszyć pamięcią fotela , gdyż mam siedzenia z anglika i nie da rady ich przerobić na nasze bo na szynie umiejscowione są asymetrycznie. Komputer pokładowy też działa dopiero po zaprogramowaniu z licznikiem także też bez jakiegoś fachury nie pchnę tematu do przodu.Wracając do wnętrza na chwilę obecną wygląda tak


    Przy okazji zrobiłem sobie podświetlanie stóp

  6. #26
    Zaawansowany Użytkownik Awatar grzegorz01081
    Dołączył
    Feb 2011
    Posty
    325
    BMW
    e38 728i 1995
    Skąd
    mrągowo
    W związku z mega zainteresowaniem moim tematem przedstawiam już złożone wnętrze.Zdjęcia nie powalają ale jako "warsztatowe" myślę , że ujdą :)
    Takie porównanie :

    było


    jest



    było



    jest



    Zająłem się również drewnem na tunelu środkowym. Tradycyjnie porównanie przed / po




    Ogólnie jestem bardzo zadowolony ze zmiany koloru wnętrza gdyż granad bardzo mi nie leżał. Niestety jeszcze brakuje mi kilka czarnych elementów tj. listwa progowa kierowcy , boczek słupka B strony pasażera oraz tego plastiku , w którym jest rączka do otwierania maski także gdyby ktoś miał w.w. elementy to chętnie kupie.Muszę również przemalować mieszek na czarno.Po zmianie w końcu działa mi uchwyt na kubki i dodatkowo doszedł pod tunelem nawiewu z tyłu , mam już sprawny schowek na rękawiczki , który w e38 często nie działa lub spotyka się ,że jest całkowicie wyłamany. Wymieniłem również mechanizmy regulacji pasów , także teraz ustawiają się automatycznie z siedzeniami :) . Kolejnym etapem , który będę realizowal w najbliższym czasie będzie czarny sufit i przy okazji zamontuję mikrofon telefonu.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •