Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22

Wątek: [e32] 7 witam 7

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    45
    BMW
    brak
    Skąd
    Hilversum

    [e32] 7 witam 7

    Cóż, siódemka to cholernie ważna liczba w dziejach ludzkości - większość ważnych wydarzeń miała w końcu miejsce za siedmioma górami, siedmioma rzekami, a nawet czasami i za siedmioma lasami. Siedem jest grzechów głównych, Siedmiu było Samurajów i Wspaniałych, siedem to ilość naturalnych otworów w głowie ludzkiej. W końcu, każdy z nas mam nadzieję, dostępuje co jakiś czas zaszczytu bycia, choć na chwilkę, w Siódmym Niebie
    Od wczoraj niżej podpisany jest właścicielem pięknej (zresztą sami ocenicie) 730iA z '92 roku w kolorze Brokat Rot Metalik (podobny do świątecznego barszczyku) połączonym z beżową, skórzaną tapicerką. Do tego klimatronik, elektrycznie sterowane fotele, tampomat, mały kompik, Bavaria z RDSem, podłokietniki, 194.000km przebiegu ... Niestety, pierwszy raz w życiu kupiłem samochód którym nie mogłem samodzielnie się przejechać. Niecały miesiąc temu wyłożyłem się na moto i dość mocno połamałem nogę. Tak więc pierwszą modyfikacją mojej 7er będzie bezinwazyjny montaż urządzenia pozwalającego kierować wozem przy użyciu tylko rąk. Po wyleczeniu się zdemontuję to i nie zostanie śladu. Dzisiaj co prawda się przejechałem kawałek, obsługując auto lewą nogą 8/ ale to była mordęga, o bezpieczeństwie nie wspominając.
    W załączeniu przesyłam wam kilka zdjęć nowego nabytku.
    Jednocześnie dziękuję kolegom z forum za pomoc przy ocenie stanu technicznego oraz przy przywiezieniu auta do domku - WIELKAAA flacha!!! Easy i Paweł - THX.

    A teraz coś o sobie: Maciek, Warszawa (okolice), 37 lat; dzieci, rodzina, dom itp., praca w banku oraz na swoim - branża budowlana, a dokładniej to projektowanie wnętrz. Obecna E32 nie jest moją pierwszą Bawarką, ani nie jest moją pierwszą 7er. Pierwsza przygoda z BMW to rok '80. Wtedy moim sąsiadem kilka pięter wyżej był znany warszawski optyk. Przyprowadził sobie z Niemiec nowiutką, czerwoną E21. Ależ to robiło wtedy wrażenie na parkingu pod blokiem... Kilka lat później, w czasach licealnych, kolega z podwórka kupił sobie truchło z oznaczeniem 1602 Trochę się jeździło... Potem była własna E30 318i, potem E23 735i pierwszej serii w manualu (strasznie przetrzebiła mi kieszeń, w której i tak głównie hulał wiatr), potem E36 318is coupe, E34 525tds - masakra, świeżo sprzedana koledze E36 318iA cabrio i teraz bardziej w stronę klasyki, czyli przedmiotowa E32. Marzy mi się jeszcze, w stanie absolutnie dziewiczym i oryginalnym, czerwona z czarną skórą, E30 325iA cabrio. Ale to sobie odłożę na przyszły rok.

    Dobra, kończę, bo pewnie nikomu i tak nie chce się tyle czytać :hah:
    Pozdrawiam - Maciek

  2. #2
    Witaj. Powitanie cool, autko cool, czyli wszytko cool :)
    Pozdrawiam

    P.S.
    Szybkiego powrotu do zdrowia i radości z jazdy :)

  3. #3
    wstrząśnięty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    11
    Witam serdecznie :)

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik Awatar Saillupus
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,473
    BMW
    e65 760i 2003r , X5 4.6iS 2002r
    Skąd
    Szczecin
    Blog
    6
    Witam
    wow autko w naprawdę w wyśmienitym stanie :D
    piękny nabytek
    oby każdy się tak przedstawiał na forum :D
    piszesz że miałeś e36 w cabrio - na następny rok napalam się na taką tylko raczej w silniku 2.0 bo w 1.8 przerażają mnie przyśpieszenia
    możesz polecić czy raczej sobie odpuścić?
    pozdr.
    życzę długiej i bezproblemowej eksploatacji i szybkiego porotu do zdrowia :D
    było e38 730d 1999r, e38 750i 2000r, e53 4.4i 2001r, e46 330Ci 2001r

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    45
    BMW
    brak
    Skąd
    Hilversum
    Cytat Zamieszczone przez Saillupus
    piszesz że miałeś e36 w cabrio - na następny rok napalam się na taką tylko raczej w silniku 2.0 bo w 1.8 przerażają mnie przyśpieszenia
    możesz polecić czy raczej sobie odpuścić?
    Faktycznie M43 to nie jest demon prędkości. Raczej 325 - spalanie podobne co 320, a jazda lepsza. Ale w cabrio nie licz na wielkie prędkości. Ogolnie miły samochód, jak wszystkie bezdaszniki jest totalnie niestabilny (brak sztywności). Przy jeździe z otwartym dachem i zamkniętymi szybami strasznie szyby się o siebie obijają. Koniecznie dokup windschott. Ogólnie polecam auto - tylko nie kupuj obniżanych - będą wytłuczone na maxa.

    pozdr.
    życzę długiej i bezproblemowej eksploatacji i szybkiego porotu do zdrowia :D
    Dzięki.
    Pozdrawiam - Maciek

  6. #6
    7ka
    Gość
    piekny kolor i skory i karoserii....piekne bmw ;)

  7. #7
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    witam :)

    Ładnia i ładnie zadbana maszynka :)

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    323
    BMW
    745iLi320i
    Skąd
    Murowana Goślina
    witam! e32 w świetnym stanie - gratulacje zakupu!

    Świetne powitanie... nawet przeczytałem całe! :D

    Pozdrawiam!

  9. #9
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    915
    BMW
    740i
    Skąd
    Warka
    witam serdecznie, bardzo ladne :D

  10. #10
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Witam , ładne autko .

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •