Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: polerka ;-)

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    400

    polerka ;-)

    mam takie pytanie do znawcow;-)

    chce wypolerowac swoje 18". sa juz w sumie zniszczone - proste i bez ubytkow, ale farba z nich juz powoli odchodzi - widac takie "purchle" :/

    czy zeby wypolerowac trzeba je jakos odnawiac? czy po prostu polerka pojdzie na felgi w takim stanie jakie sa?:)

    czy da sie wypolerowac je samemu? chociaz raczej w ta watpie ale kolega ma maszyny do polerowania i mowi ze ludzie czesto samemu to robia;)

    bawil sie ktos w to samemu?:)

  2. #2
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    duzo roboty ale sie da,

  3. #3
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    wszystko się da zrobić ja już 1 komplet wypolerowałem dla siebie ale paluszków nie czułem :) ale jak masz czas i fantazję to wszystko jest do zrobienia :)

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    400
    a powiedzcie mi czy naprawde tak strasznie trzeba dbac jak to ludzie mowia?:) co drugi dzien czyscic itp?:)

  5. #5
    7ka
    Gość
    jesli nie jest pokryty specjalna bezbarwna farba to zadnych polerek,woskowan itp po kazdym myciu ...

    ale jesi to bedzie zywe aluminium...to wspolczuje..mialem kiedys tak zrobione fele...i po kazdym myciu,deszczu musialem polerke szybka robic..
    ale... pamietaj ze lakier bezbarwny kladziony na powieszchne wypolerowanego alu ..bardziej matowi alu..czyli nie bedzie sie tak blyszczec jak alu bez lakieru..


    moja rada...daj to firmie ktora ci zrobi to z lakierem i bedziesz zadowolony...

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    400
    no bede musial tak zrobic:) albo po prostu wypiaskowac i pomalowac;P

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •