Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 36

Wątek: Dywaniki....

  1. #21
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez kri100s
    Koledzy odkopie troche temat. Jako ze zbliza sie zima a ja nie chce upierniczyc przez ten okres moich welurowych dywanikow kombinuje zeby na zime kupic gumowe. Co myslicie o takich jak na tej aukcji, ktos moze ich uzywa http://moto.allegro.pl/item790013245...e39_7_e38.html inne propozycje mile widziane. Z gory dzieki za pomoc.

    Właśnie zaczynam się rozglądać za jakimiś gumami i chyba coś w podobie trzeba będzie ogarnąć z alledrogo ;D

  2. #22
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    293
    BMW
    520iA
    Skąd
    Chorzów
    W ASO gumowe kosztuja cos za komplet 450 zł wiec moim zdaniem troszke duzo. Chyba sprobuje te choc ciekaw jestem jak z przesuwaniem sie dywanika bo te z ASO maja te zameczki obrotowe, choc na upartego jakby w tych zrobic dziurke to mozna by tez to zastosowac.

  3. #23
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Ja nie zmieniam. Nie wiem z czego są robione ori ale po zimie wystarczy brodzik, szczotka i ludwik... są czyściutkie a przecież mam "bananowy" kolor.
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  4. #24
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    213
    BMW
    M62B35 iA.
    Skąd
    Podkarpacie.
    Miałem zawsze oryginały z weluru we wszystkich beemkach i podobnie jak kolega powyżej,nigdy nie przemokły ,na wiosnę brodzik czy wanna i kąpiel -tyle,a w zimę czasem przy dobrej pogodzie wystawiam na słońce. :)

  5. #25
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Kupiłem zaraz jadę odebrać i może jakieś foto zrobię ;D

  6. #26
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    293
    BMW
    520iA
    Skąd
    Chorzów
    Anatol ale kupiles te co ja w linku pokazalem :?: Jesli tak to napisz prosze jak sie sprawuja, jak z dopasowaniem i czy te "cycki" od spodu rzeczywiscie zapobiegaja przesuwaniu dywanika. Bo tez na dniach mam zamiar kupic.

  7. #27
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Kupiłem Petex-y czarne i jakieś detexy szare .Koleś powiedział ,że szarych nie robi Petex tylko jakaś firma córka .Mają być identyczne.Zobaczymy jak to w realu będzie.

  8. #28
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Więc tak założyłem dywaniki i jestem zadowolony ;D
    Oto fotki :D
    Dywaniki są miękkie bardzo estetycznie wykonane i myśle ,że zdadzą egzamin.Są troszkę mniejsze nieznacznie od ori ,ale cena wybacza wszystko 80 plnów w ASO ponad 450 plnów :shock: za gumę .... gdzie podwójny welur kosztuje ponad 500 plnów .... Daje do myślenia .....




    Kupiłem do dywaników orginalne zaczepy w ASO koszt 37 plnów za zaczep plus podkładka wersja do gumowych ;D)




    Napewno nie będą slizgały się pod nogami ;) Mała żecz a cieszy ;D
    Niestety mimo oferty sprzedawcy (miał szare i czarne) po wnikliwym obadaniu organoleptycznym doszedłem do wniosku ,że niestety szary odcień za hutę nie podpasi mi do środka.Wyglądał raczej na wypłowiały czarny (inny producent) Decyzja na czarny chyba się opłaciła oceńcie sami ;D





    A szare idą do prania mam co robić jutro ;D ;D ;D ;D

    Pozdrawiam Anatol ;D

  9. #29
    7ka
    Gość
    mniejsze bo jest napisane ze to do E39

  10. #30
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Bo strikte do e38 nie ma na allegro są tylko e39/e38 zamiennie .... niestety .

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •