Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 36

Wątek: Dywaniki....

  1. #11

    dywaniki e38 long

    Szukam dywniaków do e38 longa, na allegro nic nie znalazłem, czy jestem skazany na ASO? Domyślam się, że inne są tylko dywaniki na tył, w longu mają 50cm długości. Czy ktoś już przerabiał ten temat?

  2. #12
    Właśnie, ja też bym chętnie skorzystał. Rozumiem że do longa dywanik jest dłuższy niż do krótkiej, ale te z allegro mają zupełnie inny kształt niż moje gumowe... A nie zamierzam bulić w ASO 600zł. Już lepiej chyba kupić gdzies porządnego weluru i dać tapicerowi razem z gumowymi do zrobienia wymiaru i obszycia.
    Ex BMW: E34 525i '89, E38 740i '95, E38 750 iL '00, Jag X330

  3. #13
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom
    Na Śląsku jest firma co szyje dywaniki ,prawie inentyczne jak oryginały ,koszta jakieś 120-140- zł za komplet ,do longa bez problemu uszyją.Mam w samochodzie te dywaniki i sa super z cieńkiego weluru ,a na dole jest cos w rodzaju gumy i sa obszyte na około sztuczną skórą ,polecam

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    245
    BMW
    e38 740
    Skąd
    Łódź
    Ja tez swego czasu szukalem, po ostudzeniu sie w ASO (699 zl komplet grafitowych) poszedlem po rozum do glowy, pojechalem do bardzo dobrze zaopatrzonego sklepu/hurtowni z dywanami, kupilem wykladzine taka jak sa dywaniki (podgumowana, nie strzepiaca sie itd), docialem sobie wszystko idealnie pieknie, pozniej dalem do obszycia. Dwa komplety dywanikow na cale auto wyszly mnie 85zl. Oryginalem nigdy to nie bedzie, ale wyglada bardzo dobrze, cena smieszna. Mozna na allegro tez dokupic za grosik te bolce mocujace. Zastanawialem sie jednak czy np od spodu nie podkleic na rzepe.

  5. #15
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Cytat Zamieszczone przez Saillupus
    o kurde...
    eee trochę dużo :D
    a wiecie gdzie można dokupić te piny mocujące dywaniki i za ile?
    czy aso sprowadza w każdym kolorze, nawet do mojej by ściągnęli?
    i jak to się nazywa bo dzwoniąc do Aso nie chcę się wygłupić ;p
    pozdr.
    ASO 5zł spinka i 1zł za kapselek do mocowania. Na zamówienie ściągną to pod każdy kolor za tą samą kasę, z reguły na miejscu masz tylko czarne.
    podsumowując na Allegówno dasz 7-9zł za chińską podróbkę a w ASO 6zł za kompletny oryginał :D

    Jakieś 3 miechy temu zamawiałem do swojej w kolorze "bananowym".
    ASO może też Ci wysłać kuriera jak masz daleko, nie ma problemu, z tym że mają tylko DHL czyli drogo :)

    Ile nie wiem bo mi przysłali dwie spinki za free :D
    Nie moja wina, że w Wawie mają coś nie tak i nie potrafią liczyć do 8 i przysłali 6 a że było to na imienne zamówienie to mnie to nie obchodziło, do poznania mam 90km i od razu im powiedziałem, że drugi raz nie przyjadę, koleś nawet za bardzo nie marudził, przyznał mi rację i ładnie wysłał wszystko kurierem :) Oczywiście na miejscu zapłaciłem za wszystko gotówką i pozostało mi czekać na brakujące 2 spinki. Oprócz tego wpadłem do nich po chemię i inne pierdy...
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  6. #16
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    Cytat Zamieszczone przez Jey
    Właśnie, ja też bym chętnie skorzystał. Rozumiem że do longa dywanik jest dłuższy niż do krótkiej, ale te z allegro mają zupełnie inny kształt niż moje gumowe... A nie zamierzam bulić w ASO 600zł. Już lepiej chyba kupić gdzies porządnego weluru i dać tapicerowi razem z gumowymi do zrobienia wymiaru i obszycia.
    http://www.armada.info.pl/


    a propos w ASO czasami niejest tak drogo, ja za 2 plastiki (obudowy fotela) zaplacilem 80zl gdzie na allegro 50zl od sztuki za uzywaną

  7. #17
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    128
    BMW
    E65 745i
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez krzywy191
    a propos w ASO czasami niejest tak drogo, ja za 2 plastiki (obudowy fotela) zaplacilem 80zl gdzie na allegro 50zl od sztuki za uzywaną
    Dokladnie, swego czasu na allegro byl gosc sprzedajacy korki odpowietrzajace do chlodnicy (jeden rodzaj pasuje do kilku modeli BMW) po 20pln, w ASO ten sam korek 7,5pln bez znizek

  8. #18
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    293
    BMW
    520iA
    Skąd
    Chorzów
    Koledzy odkopie troche temat. Jako ze zbliza sie zima a ja nie chce upierniczyc przez ten okres moich welurowych dywanikow kombinuje zeby na zime kupic gumowe. Co myslicie o takich jak na tej aukcji, ktos moze ich uzywa http://moto.allegro.pl/item790013245...e39_7_e38.html inne propozycje mile widziane. Z gory dzieki za pomoc.

  9. #19
    Doświadczony Użytkownik Awatar Supermen
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    2,108
    BMW
    e38 750iL
    Skąd
    Chojnice
    Z tymi nieoryginalnymi to jest tak że wszystko pięknie ładnie do momentu aż sie je przymierza w aucie i okazuje sie że nie pasują :/
    Prowadzenie BMW serii 7 nie sprowadza się do jazdy do celu
    lecz jest celem samym w sobie.

    https://www.facebook.com/Chojnickie-Muzeum-Motoryzacji-i-Techniki-1624705857838311/



  10. #20
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Jurij
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    257
    BMW
    Ex. e32 740iL 92, jest e32 735iL 89
    Skąd
    Olsztyn, Geldermalsen NL
    Jeżeli chodzi o dywaniki gumowe firmy petex to jest to dobry wybór. Kupiłem na święta dla ojca do e34 i pasują jak ulał. Gruba guma i bardzo dobre wykończenie. Ja też mam takie tylko, że właśnie z modelu e34 i trochę nie pasują ale są w dobrym stanie także póki co nie zmieniam.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •