Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 60

Wątek: Powracający błąd poduszki.

  1. #51
    Vip Vip Awatar damned1
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    4,441
    BMW
    520i, 118i
    Skąd
    Wrocław
    Powiem Ci szczerze, że nie mam pojęcia, którą INPĘ mam zainstalowaną. Na necie jest tego pełno, a nie wszystkie dają się łatwo zainstalować - daleko im do "One click installation" ;)

  2. #52
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,240
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    W jednym z tematów opisywałem instalację inpy, której używam codziennie. Poszukaj w moich postach na forum ;)
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

  3. #53
    Zaawansowany Użytkownik Awatar ARIE(L)
    Dołączył
    Aug 2015
    Posty
    397
    BMW
    BMW E66 - 750 LI, FORD TRANSIT 2.0 ECOBOOST
    Skąd
    DROBIN
    Mam uszkodzoną matę pasażera. Zakupiłem emulator maty i podłączyłem. Błąd już nie wyskakuje. Co zrobić jednak żeby auto nie krzyczało, że pasażer ma zapiąć pasy i żeby też nie świeciła się kontrolka o niezapiętych pasach ? Dostałem do emulatora maty również emulator pasów ale gdzie go wpiąć to nie mam pojęcia. Jedyną instrukcję jaką znalazłem to instrukcja do e60 ale w e66 inaczej to pod siedzeniem wygląda.

    EDIT: Sytuacja opanowana. Zdejmujemy plastikową osłonę z przodu siedzenia. Wypinamy pierwszą kostkę żółto-czarną od strony kierowcy. Wypinamy kable czarny i biały idące od pasa. W ich miejsce wpinamy emulator i podłączamy całość do modułu pod siedzeniem. Wypięty przewód biały i czarny mostkujemy ze sobą. Kasujemy błędy np. ISTĄ i temat opanowany. Powiadamianie o niezapiętych pasach u pasażera wyłączone. Jeżeli ktoś zna sposób jak to zrobić za pomocą programu bez ingerencji w okablowanie to z chęcią poczytam.
    Ostatnio edytowane przez ARIE(L) ; 22-07-2016 o 17:18

  4. #54
    BMW RuLeZ Mod Awatar Bezi
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    5,299
    BMW
    BMW G11 740xD , BMW e46 325CI Cabrio
    Skąd
    Wrocek City
    Da sie . mi tak zrobili. Dam Ci znak jak w poniedzialek

    Wypalcowane z LG G4
    Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

  5. #55
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,240
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    Matę odłączasz i wykodowujesz.
    Komunikat o zapięciu pasów da się wykodować dla obu foteli
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

  6. #56
    Zaawansowany Użytkownik Awatar ARIE(L)
    Dołączył
    Aug 2015
    Posty
    397
    BMW
    BMW E66 - 750 LI, FORD TRANSIT 2.0 ECOBOOST
    Skąd
    DROBIN
    Tak w ogóle można gdzieś kupić matę pasażera nową w rozsądnej cenie ? Bo używka to chyba mija się z celem bo nie wiadomo czy będzie sprawna a jak będzie sprawna to pewnie też nie na długo.

  7. #57
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,240
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    ASO prawie 600zł + potrzebny jest tapicer
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

  8. #58
    Zaawansowany Użytkownik Awatar ARIE(L)
    Dołączył
    Aug 2015
    Posty
    397
    BMW
    BMW E66 - 750 LI, FORD TRANSIT 2.0 ECOBOOST
    Skąd
    DROBIN
    Jakie zadanie ma do zrobienia tapicer ? Trzeba pruć skórę żeby ją zdjąć czy tylko będzie konieczne podklejenie od spodu ? Widziałem gdzieś filmik z demontażu siedzenia żeby matę wymienić ale to chyba było e46 i nie wyglądało z tym źle no ale tu może być trudniej. Koszt maty nie tragiczny więc może bym się za to wziął w następnym sezonie.

  9. #59
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,240
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    Mata jest bodajże między skórą a pianką.
    Trzeba rozdzielić jedno od drugiego, a następnie połączyć z nową matą.
    W tym przypadku nie powinno być tragedii.
    Gorzej jest w przypadku maty grzewczej
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

  10. #60
    Vip Vip Awatar damned1
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    4,441
    BMW
    520i, 118i
    Skąd
    Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez ARIE(L) Zobacz posta
    Jakie zadanie ma do zrobienia tapicer ? Trzeba pruć skórę żeby ją zdjąć czy tylko będzie konieczne podklejenie od spodu ? Widziałem gdzieś filmik z demontażu siedzenia żeby matę wymienić ale to chyba było e46 i nie wyglądało z tym źle no ale tu może być trudniej. Koszt maty nie tragiczny więc może bym się za to wziął w następnym sezonie.
    Nic pruć nie trzeba. Ja miałem około miesiąc temu wymienianą w fotelu kierowcy, a maty (obie) używane kupiłem (ale ponad rok temu) zdaje się od kolegi Lysy106.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •