Pokaż wyniki od 1 do 10 z 36

Wątek: Uderzenie z tylu po wymianie amorkow...

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Doświadczony Użytkownik Awatar JointoVicz
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    1,019
    BMW
    e32 EX 730 88' m30b30 r6 & e38 730i 95' m60b30 v8
    Skąd
    Torun

    Uderzenie z tylu po wymianie amorkow...

    Witam:) ostatnio mechanik wymienial mi 4 amorki bo mialem po 7 % kazdy...:)(+sprzeglo) z amorkami to z przodu mu sie udalo bez problemu ale z tylu nie jest juz tak kolorowo...

    -na mniejszych dziurkach cisza spokoj ale na wiekszej dziurze albo przejezdzie przez spowaniacz nawet wolno z tylu slychac z obu stron wielkie xxxxxxxxxxxx...(nie to nie jest uderzenie ani stukniecie) tak jakby mi murzyna z mlotem 5kg w bagazniku zostawil.... przed wymiana amorkow byly stukania itd ale nigdy nie slyszalem czegos takiego...:) co mogl mechanik spartoczyc? (poza polamanym zderzakiem z tylu przy okazji wymiany sprzegla - bo tlumiki nie chcialy wyjsc - aha)... od dolu patrzylem zdejmowalem kolo wsyzstko ok dokrecone.. od gory jak sie tam dostac? tak jak w e32? ciezko zdjac polke i kanape? mysle ze moze czegos nie przykrecil... ale no chyba az takim xxxxxxxxxx nie jest... uderzenie jest takie hmmm.. nie zadne metaliczne ani nic tylko takie gluche jakbym w bagazniku gruz wozil i by podskakiwal... jakies koncepcje?:>

    tu juz dalej do doczytania historia tego mechanika...

    robil sprzeglo tzn wymienial i amorki tez:) amorki widac jak wymienil a przy wymiaie sprzegla musial zdjac tlumiki a ze mam sportowe to calosc jest w jednej czesci i uwaga "spadly mu bo ciezkie byly" lamiac mi przy tym zderzak na dole... tzn no lakier poodptyskiwal itd... sprzegla nie odpowietrzyl w ogole ze bralo 1.5cm... pedalluzny jak w tico.. + amorki z tylu.. mechanik mial dostac 800zl a dostal prawde w oczy ze jest kowalem i xxxxxxxxxxxx :) nie zaplacilem mu nic takze starczy na malowanie zderzaka :) mechanik to PAn Marek "specjalista od amerykanskich aut" elektryk itd:) mial w toruniu warsztat na "piecio bazie" kolo strazy miejskiej a teraz przeniosl sie do lysomic:) predzej robil mi elektryke w aucie itd - dawal rade ale teraz chyba xxxxxxx bo auo chcial mi oddawac o 22 : ) to na tyle mojej przygody:) mialo byc nowe sprzeglo i cisza w srodku bo nowe amorki a jest jak zwykle: )

    koncepcja jakas co xxxxxxxxxxxl z amorkami z tylu? jest roznica lewy/prawy? dodam ze zaczelo skrzypiec wszystko z tylu do tego...:/



    "...Zawsze xxxxxxxxxxxxx cos..." : )
    Ostatnio edytowane przez Sebek ; 24-05-2012 o 14:30

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •