Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 22

Wątek: lpg do 735

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik Awatar wasyle38
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    223
    BMW
    e38 735i
    Skąd
    Poznań
    byłem dziś w Swarzędzu i za prinsa chcą 7tys. ale proponowali mi coś tańszego brc 6tys. i mówią ze tez będzie chodzić. sam już nie wiem! mam jeszcze jednego gazownika kumpel u niego zakładał gaz do e38 z 96r. 4,4l brc i lata bez problemu. podjadę jeszcze do niego jutro i zobaczę co on mi powie!

  2. #12
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    Ja ci radze dodac ten tysiac i zalozyc PRINSA.

    Ja jak bym juz mial brac co innego niz PRINSA to zdecydowal bym sie na duzo tanszego Staga 300.

    Plusem w twoim przypadku jest to ze mieszkasz w Poznaniu i do chlopakow masz niedaleko.

    Nie reklamuje ich bez powodu - zrobili juz duzo e38 na rynek polski i niemiecki (7er.com) - stamtad ich znam, zakladali u mnie juz w dwoch autach i nie musialem ani razu do nich jechac.

    A ze niechcesz Prinsa to proponuja ci cos innego - co moim zdaniem nie jest porownywalna alternatywa .......

    To tylko moje zdanie.


    Sebek

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik Awatar wasyle38
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    223
    BMW
    e38 735i
    Skąd
    Poznań
    dzięki za pomoc! muszę rozważyć parę propozycji!

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    124
    BMW
    było 735i
    Skąd
    Poznań/Brighton
    Cytat Zamieszczone przez wasyle38
    byłem dziś w Swarzędzu i za prinsa chcą 7tys. ale proponowali mi coś tańszego brc 6tys. i mówią ze tez będzie chodzić. sam już nie wiem! mam jeszcze jednego gazownika kumpel u niego zakładał gaz do e38 z 96r. 4,4l brc i lata bez problemu. podjadę jeszcze do niego jutro i zobaczę co on mi powie!
    A gdzie kumplowi zakładali gaz?

  5. #15
    Doświadczony Użytkownik Awatar xsilver
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,187
    BMW
    m60
    Skąd
    .Kraków
    ja moge polecic staga 300 - jedna z najlepszych instalacji na rynku - jest to instalacja polska ( w zasadzi polsko-wloska ) , bardzo czesto wychodza aktualizacje , mozna do niej dokupic dowolne wtryskiwacze , zrobic dowolna konfiguracje zestawu ...


    jezeli prins i stag zostana w dobry sposob zalozone to nie bedzie miedzy nimi roznicy - wszystko to kwestia dobory podzespołow i odpowiedniego montazu...


    prins to prins - ale stag w obecnej wersji niczym mu nie ustepuje a pod wieloma wzgledami go przewyzsza.

  6. #16
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,947
    BMW
    było e32 m60, teraz pożyczam matiza od żony
    Skąd
    Kraków
    Panowie, a czy musi być z najwyższej półki?
    Przecież można zrobić taniej i dobrze, wystarczy osprzęt np. Landi Lovato czy Tomasetto,
    a one są troszke tańsze od Prinsa.

    W Krakowie bardzo dobrze do Twojego auta można zrobić osprzęt Tomasetto, reduktor Tomasetto lub KME Silver, a jeśli wolisz min. drożej KME Gold, elektronika np. Sirocco, wtryski valtec lub magic.
    Z takim zestawiem zmieścisz się w 5000pln (cena na poziomie 4500), a przy zrobionej instalacji we właściwym zakłądzie (tu czytaj: dobrym ze wskazaniem na jeden z nielicznych), to tylko wystarczy odpowiednio użytkować auto/instalację i długo dobrze pojeździsz.
    Okres i wypłata... jedno i drugie jest co miesiąc, a jak nie ma to znaczy, że ktoś was zdrowo wyruchał...

  7. #17
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    195
    BMW
    BMW 735i
    Skąd
    Jordanów
    A zakładał ktoś w Krakowie LPG do 735i?? mam 5 tys na lpg i szukam dobrego gazownika. Jak ktos zaklada to dajcie znac u kogo najlepiej
    Only 7er
    Tylny Napęd Jest Jak Seks - Po Co Jezdzic Na Recznym Jak Mozna Dac W Piz..e :D

  8. #18
    Zaawansowany Użytkownik Awatar wasyle38
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    223
    BMW
    e38 735i
    Skąd
    Poznań
    a wiec tak, zdecydowałem sie założyć instalacje tam gdzie kolega zakładał! rodzaj instalacji brc Sequent 56 zbiornik STAKO 65l w kole! zapłaciłem 5tys. zrobiłem na niej 1200km jak na razie jedyne co zauważyłem to jak mi zacznie mrugać rezerwa to po parunastu kilometrach przełącza mi na benzynę lecz jak z powrotem wrzucę na gaz to zrobię jeszcze kilkadziesiąt kilometrów. sadzę że jak pojadę na przegląd zerowy to mi to wyregulują! co do spalania to jestem w fazie testów ale za 50pln robię 115km w cyklu miejskim wiec chyba ok. oto adres firmy w której zakładałem instalacje http://www.auto-gaz.net.pl/

  9. #19
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,947
    BMW
    było e32 m60, teraz pożyczam matiza od żony
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez dowojciak
    A zakładał ktoś w Krakowie LPG do 735i?? mam 5 tys na lpg i szukam dobrego gazownika. Jak ktos zaklada to dajcie znac u kogo najlepiej
    Co do gazu w Krakowie, to polecam 2 zakłady:
    1) Mogilska 118, na przeciw komendy wojewódzkiej, obok stacji Orlen
    ale tu dużym minusem są ceny, które na hasło bmw 7 mogą rosnąć w oczach

    2) na drugie, to tak na prawde jedyny zalecany
    FHU "Joanna" aoto-gaz na Beskidzkiej 7, kontakt do Piotrek Ficek
    pierwsze wrażenie nie jest wielkie - warsztat wielkości garażu, ale to tu beemki
    na pewno nie spieprzą, a u mnie ładnie i estetycznie wmontowali instalke na M60 (wielu gaziarzy niestety robi burdel w komorze silnika)

    Czyli poz. 2 to jedyny zalecany (nie tylko moim zdaniem) w Krakowie. Jeśli będziesz zdecydowany zostawić tam ok. 4500pln to dam Ci komórke do Piotrka, powołasz się na mnie.

    A tak z drugiej strony to zajrzyj na
    http://forum.7er.pl/krakow-raz-jeszc...7,15.htm#50635
    może dołączysz w niedzielę na spocik??
    Z góry zapraszam
    Okres i wypłata... jedno i drugie jest co miesiąc, a jak nie ma to znaczy, że ktoś was zdrowo wyruchał...

  10. #20
    Rozumiem ze Twoje 735 to jest V8?

    Byl jeszcze stary dobry M30 B35 R6...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •