Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Witam! Przyjmę w dobre ręce e38.

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    8
    BMW
    730i
    Skąd
    Milicz

    Witam! Przyjmę w dobre ręce e38.

    Witam!

    Nie do końca jestem nowy przeglądam forum juz od wielu miesięcy lecz we wcześniejszym terminie nie wykazywałem aktywności i nie raczyłem się przedstawić jestem z Milicza miejscowość w południowo zachodniej polsce na trasie Wrocław - Jarocin przygodę z serią 7 zacząłem około 7lat temu jako 17latek oglądający się i marzący o takim to cudzie techniki w rok później nabyłem pierwszą e32 byłą to 735i ze zwykłą gazownią w autom. z 88r która niestety po około 6 miesiącach w niesprzyjających warunkach złamała się w "pół" po czym odstawiłem marzenia dla własnego bezpieczeństwa do czasu nabrania większej ilości oliwy do rozumu :D na chwilę obecną moja 7er to 730i z 95r z sekwencyjnym LPG na 18" atermiczne szyby itp kolor oxford grun metalic czarna skóra (.... Admin edit ....)

    Pozdrawiam Łukasz
    Ostatnio edytowane przez WojtekD ; 21-05-2012 o 22:03

  2. #2

  3. #3
    wstrząśnięty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    11
    Witam na Forum i sugeruję gorąco zapoznać się z Regulaminem. Kolejne jaskrawe jego naruszenie nie będzie potraktowane tak łagodnie.
    Gra muzyka

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar tomgtdek69
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    711
    BMW
    E39 540iA
    Skąd
    Słupsk
    Rozumiem ze tą z linka już sprzedałeś a szukasz następnej tylko z większym "piecem" :D
    Sam usiłowałem znaleźć 7era w rozsądnych pieniądzach i pomału rezygnuje bez podstawowej kwoty 20k. niema zadnej okazji;)

    Poza tym to witam:)

    Z fotki ładna lalunia była:D
    V8 Garage

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    8
    BMW
    730i
    Skąd
    Milicz
    Nie wiem o co chodzi z tym naruszeniem. No tak nawet ładna tylko korozja się pojawiła na chwilę obecną jest jeszcze w moich rękach sytuacja jest troszkę niezwyczajna ponieważ zaoferowałem ją koledze który w porywie radości podpisał umowę kredytową dla jej zakupu a ja miałem zakupić 740i z 98r po lift z ładnym wyp. lecz była na przetargu który niestety przegrałem w śmiesznie małym postąpieniu i prawdopodobnie żeby nie wyjść na gnojka będę musiał mu ją w poniedziałek odsprzedać ;/ a sam zostanę bez :D właśnie o ten piecyk chodzi ponieważ jednak m60b30 to troszkę za mało.

    Ale ogólnie dziekuje za pochwałę :)

    Pozdrawiam

  6. #6
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    8
    BMW
    730i
    Skąd
    Milicz
    Z sentymentu mimo uporu losu zostałem przy swojej własnej e38 :)

    Wrzucam jakąś fotkę komentarze mile widziane.



Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •