Strona 11 z 14 PierwszyPierwszy ... 910111213 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 138

Wątek: zlot BMW - 10.06.2011 Chorzów

  1. #101
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2011
    Posty
    54
    BMW
    730i
    Skąd
    Glwice
    Ja aktualnie dziś zajmuje się estetyką wykładzina włożona więc golasem nie przyjadę.Sam nie moge się doczekac mani mam nadzieje że będzie godnie i będzie co wspominać a co najważniejsze poznam garstkę ludzi z forum zważywszy na to że jestem laikiem na tym forum.

  2. #102
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom
    Cytat Zamieszczone przez dorka Zobacz posta
    nie przypominam sobie abyś miał upoważnienie w wypowiadaniu się za innych .LuQ bo ELVIS nigdy nie podją się tego zadania czyt.organizacjia ZLotu a mądrzy się jak by był wszechwiedzący.Widocznie jest zmierzły ,bo pogoda jest do kitu :D Czyżby temat zniżki był dobrym tematem do wywoływania burzy w szklance wody ?? Nie zapomnij jesteś VIPem ELVIS.
    Rezerwacja miejsca jak dla mnie jest już super sprawą a ty nie wyliczając wyliczasz .Żenada
    PS.ELVIS prośba nie rób w tym temacie OT jak u kolegi w II Zlocie Jasło

    Dorka ,nic ci do dyskusji mojej z LuQ ,piszezs za niego ,a mi to zarzucasz ,litości. Po raz kolejny wkładasz nos w nie swoje sprawy niepotrzebnie ,jak chcesz być ważna, to bądż na jak ktoś to określił swoim "nowym tworze " z regulaminem z 7er.

    Jak znam zycie to za jakiś czas będziesz pisac ,że jesteś współorganizatorką MANII ,bo rezerwacja jest.

    Przypominam OT w temacie Jasło sama zaczęłaś swoimi prymitywnymi pytaniami ,i utarli ci nosa bo koledzy zrobili super spotkanie.



    Podsumowywując dorka ,ujmę to tak - A SIO !

  3. #103
    Zaawansowany Użytkownik Awatar harry22
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    537
    BMW
    Lexus LS460 , EX E65 730d ,EX E38 728iA
    Skąd
    Bytom
    Wy to macie życiowe problemy... Komu nie pasuje cena nie musi jechać :)

  4. #104
    wstrząśnięty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    11
    Litości, przecież nigdzie nie był, że chodzi o cenę ;D
    Gra muzyka

  5. #105
    Zaawansowany Użytkownik Awatar harry22
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    537
    BMW
    Lexus LS460 , EX E65 730d ,EX E38 728iA
    Skąd
    Bytom
    Wojtku jeżeli negocjujesz rabat to chyba chodzi o cenę ?:) Klub ustalił kwotę za wjazd więc albo to akceptujemy i jedziemy albo nie :) Fakt rabat nie byłby głupi ale myślę że takie rzeczy załatwia się wcześniej a nie 3 dni przed zlotem. Temat myślę że będzie dobry ale na przyszły zlot.

  6. #106
    Doświadczony Użytkownik Awatar dorka
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    1,106
    BMW
    E32 750i
    Skąd
    KATOWICE
    Cytat Zamieszczone przez ELVIS Zobacz posta

    Przypominam OT w temacie Jasło sama zaczęłaś swoimi prymitywnymi pytaniami ,i utarli ci nosa bo koledzy zrobili super spotkanie.
    A KOmu utarli ?? Raczej Tobie bo sam napisałes super spotkanie a to miał być ZLOT .
    Co do reszty twojej banalnej dyskusji powiem tylko tyle sam nic nie zorganizowałeś.A takimi dyskusjami jakie prowadzisz w przypadku Jasło i Mani świadczą tylko o tym : wiesz że w którymś kościele dzwonią tylko nie wiesz w którym.Co do znajomości życia to widać jaki masz zasób doświadczenia życiowego .Aby oceniać kogoś w złym świetle trzeba mieć dowód na wypowiadane słowa które są bez pokrycia w Twoim przypadku.
    Dalej z Tobą dyskusja jest zbyteczna nie będę zniżać się do Twojego poziomu bo to jest totalny bezsens
    A na koniec A SIO to możesz powiedzieć swojej kurce .

    Wracając do tematu Zlotu, blubas chyba zapowiadają ładną pogodę .Oby nie padało bo będzie wtedy bardzo że tak powiem błotnisto ;)
    Nanosekunda: czas jaki upływa między zmianą światła na zielone, a wściekłym zatrąbieniem na ciebie przez kierowcę z tyłu.


  7. #107
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom
    Sorry za OT ,dorka po raz kolejny i ostatni - A SIO !!!! :D

  8. #108
    wstrząśnięty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    11
    No i super :)

    Ale na marginesie to wydawało mi się, że jeden z organizatorów tego wydażenia pojawił się na naszym Forum dopiero wczoraj :) Z kim miałem pertraktować? Z Dorką? :)
    Gra muzyka

  9. #109
    Doświadczony Użytkownik Awatar dorka
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    1,106
    BMW
    E32 750i
    Skąd
    KATOWICE
    Nie ze mną WojtekD negocjowałeś :D tylko z LuQ.Poprostu ktoś chciał zaistnieć w temacie jako znawca i przy okazji ubliża.
    Rezerwacja miejsc na Zlocie jest tylko i wyłącznie moją inicjatywą prywatną.
    Nanosekunda: czas jaki upływa między zmianą światła na zielone, a wściekłym zatrąbieniem na ciebie przez kierowcę z tyłu.


  10. #110
    Vip Vip Awatar lockbud
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    2,433
    BMW
    Było E38 730i 94r. Jest.........................X6 40d.
    Skąd
    - Sosnowiec
    Jak zwykle, cała awantura o 1zł rabatu, pięknie pięknie :D :D :D klasa PREMIUM :D :D :D

    Proponuję usunąć całe OT bo jak przeczyta to ktoś z 3-er to będzie miał kupę radości.
    Pewnie cała reszta obgaduje co i jak będzie na zlocie, a 7-er jak by tu wynegocjować rabat. Naprawdę polecam niektórym serię 3-er sporo niższe koszty utrzymania, a i potem nie trzeba się targować za wjazd :D :D :D

    PS. Nie mam tu nikogo konkretnego na myśli, piszę ogólnie, bo to nie jest pierwsza jazda "BO ZA DROGO" na tym forum z udziałem forumowiczów, niekoniecznie uczestniczących w tym temacie :D :D :D

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •