Pokaż wyniki od 1 do 10 z 168

Wątek: VII Zlot BMW 7 Klub Polska - Chotowa maj 2012

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #11
    Doświadczony Użytkownik Awatar ManiacDrifting
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    3,325
    BMW
    E32 735iAL...
    Skąd
    Bikini Dolne
    Chistoryjka sposób i spokój opowiadania ttrola mnie rozbawił a szczególnie że z nimi zamieszkał a waracąc do tematu i Fotek FuBu to powiem tyle dziekuje że jesteś dzięki tobie patrze inaczej na E38 już nie czuje że to gówno i jest niegodne następstwa dla E32 poprostu mi się nie podoba a najbardziej tył, Ale teraz wiem że można zrobić z E38 coś ładnego, bardzo ładnego i mimo sporych różnic stylistycznych z E32 całkiem zmienioną koncepcją tyłu może to być samochód tak samo piękny jak E32, Twoje E38 jest jednym z niewielu przyznam że chyba jedynym które mi się podoba jest indywidualne ale jednak oryginalne z dobrym smakiem świetnie skomponowany środek felga kolor pomarańczowe migacze i lampy z dymionym kierunkiem sprawiają że jestem szczęśliwy że E38 może być kolejnym moim idealnym samochodem Bo jak narazie nie ma dla mnie niczego piękniejszego i wygodniejszego niż E32 narazie nie widze dla niego ewentualnego zastępstwa a twoje E38 mimo wielu lat niechęci i wyzwisk w ich kierunku otwiera mi nową ewentualną droge.Choć wolalem ją z ciemnym kierunkiem to i tak jest ładna jest moim faworytem i symbolicznym dzieckiem seri 7 obok mojej realnej E32 Podrawiam Ciebie i wszystkich którzy tam byli i ich samochody oby wiodło im sie zawsze dobrze :)

    Admin note:
    Wyedytuj tego posta czym prędzej. Składnia, gramatyka i ortografia na poziomie pierwszej klasy szkoły podstawowej.
    Jeśli tego nie zrobisz post zostanie usunięty.
    Ostatnio edytowane przez WojtekD ; 22-05-2012 o 09:02

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •