Strona 6 z 17 PierwszyPierwszy ... 4567816 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 168

Wątek: VII Zlot BMW 7 Klub Polska - Chotowa maj 2012

  1. #51
    Leszek VIP Vip Awatar siudema
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    1,833
    BMW
    było e32 m30b35 II89r będzie ...?
    Skąd
    Trzebnica -DeTRoit
    Cytat Zamieszczone przez ttrol Zobacz posta
    Tak oglądam zdjęcia, trochę mało tych aut było, z drugiej strony ja też nie dopisałem. Ktoś kiedyś pisał o dzieciach i rodzinach, jakoś tego na zdjęciach nie widzę. Trochę inaczej sobie taki zlot wyobrażałem, dużo kolegów z którymi chciałem się spotkać nie dopisało. Ale po tej informacji jaką kolega podlinkował, muszę się zastanowić na zlotem w przyszłym roku. Kiedyś byłem na zlocie ogólnopolskim BMW i było tylko upalanie i wóda do upadłego, więc odpuściłem takie wyjazdy. Miałem nadzieję, że tu będzie inaczej...wyprowadźcie mnie z błędu jeżeli źle to podsumowałem.

    PS. Kto usunął post kolegi wyżej, to chyba przesadna cenzura??

    Linkuję ponownie: http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll...BICA/120529904

    Może ktoś to wytłumaczy!!
    Ogólnie rzecz biorąc ,jednostki nie powinny świadczyć o całości !!!
    Lepiej stracić sekundę w życiu , jak życie w ciągu sekundy






    http://dachy-trzcinowe.pl/

  2. #52
    Vip Vip Awatar Thomsen1
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    402
    BMW
    728i
    Skąd
    Zawiercie/Kielce
    Cytat Zamieszczone przez WojtekD Zobacz posta
    Ja usunąłem i piszę to nie dla tego bym się tłumaczył. Piszę to po to by przestrzec, że komentarze pisane językiem na poziomie równym bandyckim zachowaniom będą bezwzględnie kasowane.

    Bardzo serdecznie proszę o chwilowe powstrzymanie się z komentarzami w tej sprawie.
    I słusznie !!


    Będziesz Miał W_ _ _ _ _ _ e

  3. #53
    Vip Vip Awatar hugoslawek
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    768
    BMW
    e38, 728i, manual, shadow line, 97' XI
    Skąd
    łuków, radzyń podl., warszawa
    Cytat Zamieszczone przez ttrol Zobacz posta
    Ktoś kiedyś pisał o dzieciach i rodzinach, jakoś tego na zdjęciach nie widzę.
    Ale po tej informacji jaką kolega podlinkował, muszę się zastanowić na zlotem w przyszłym roku. Kiedyś byłem na zlocie ogólnopolskim BMW i było tylko upalanie i wóda do upadłego, więc odpuściłem takie wyjazdy. Miałem nadzieję, że tu będzie inaczej...wyprowadźcie mnie z błędu jeżeli źle to podsumowałem.

    a byłeś kiedyś na zlocie 7er.pl ?????????????
    nie porównuj tego do majówki w Toruniu, proszę!

    jeden człowiek (z trudem powstrzymam się od inwektywów) nie może świadczyć o całości!!!!

    i proszę, dopóki sprawa sie w 100% nie wyjasni powstrzymajmy się od komentarzy!!!

    !!!PROSZĘ!!!



  4. #54
    Vip Vip Awatar Thomsen1
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    402
    BMW
    728i
    Skąd
    Zawiercie/Kielce
    Cytat Zamieszczone przez moloko5 Zobacz posta
    Hehe....no cóż....ja mimo, iż byłem po raz 1-szy na zlocie, to żałuję.............że tak krótko....:p
    Ps. Pozdrowienia dla ekipy z 2-ch 7er E38 (bodajże ze Śląska) spotkanej na trasie w okolicach Tarnowa...która to eskortowała moje słabiutkie E32 3.0 aż do miejsca omawianego zlotu....wrażenie niezapomniane...;)!!
    Resztę osób, z którymi miałem przyjemność zamienić "dwa słowa"....również serdecznie wspominam i pozdrawiam...
    Dzięki za pozdrowienia , jakie tam słabiutkie śmigałeś lajtowo ,musisz z nami pojechać watahą BMW w jakąś dłuższą trasę, hehe bakcyla już złapałeś .Pozdrawiam
    moloko5 i uczestników zlotu!!


    Będziesz Miał W_ _ _ _ _ _ e

  5. #55
    Vip Vip Awatar Wiktor82
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    439
    BMW
    BMW 730D e38,2x MAN TGX 480,VW PASSAT
    Skąd
    lubuskie Trzciel
    Blog
    1
    ttrol z twojej wypowiedzi domyślam się że nigdy nie byłeś na zlocie więc bardzo proszę zachowaj komentarze dla siebie!!!!!
    Ps. jeżeli uważasz się za 100% członka klubu to z góry zapraszam na przyszłoroczny zlot!!

  6. #56
    BMW RuLeZ Mod Awatar Bezi
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    5,299
    BMW
    BMW G11 740xD , BMW e46 325CI Cabrio
    Skąd
    Wrocek City
    Dobra skończmy przepychanki...
    Ja za rok na pewno będę...i żona też i synek też...tyle w temacie
    Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

  7. #57
    Vip Vip Awatar jarek88
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    2,905
    BMW
    E32 730i R6 90' , E32 740iA 93'
    Skąd
    Tomaszów Mazowiecki
    Blog
    20
    wiktor dobrze mówisz ttrol przyjedz i zobaczys zw zeszlym roku byla gromadka dzieci wódka tez byla i bylo fajnie wiec nie sugeruj se ze komus cos odj....

    bezi i mam nadziej ze w nastepnym roku ja tez juz nie opuszcze zlotu

  8. #58
    Vip Vip Awatar ttrol
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    4,086
    BMW
    e32 750 II 88/W124 250D V 93
    Skąd
    Zgorzała/Warszawa
    Hej, o to mi chodziło, nie jestem negatywnie broń boże nastawiony, jeżeli nie zlot 7er, to jaki. Jednakże ostatnio podczas majówki trafiłem przez przypadek do ośrodka, gdzie był zlot VW Turana, wszystko kolorowo, uśmiechnięte dzieciaki na rowerach, miło mi było porozmawiać z uczestnikami, mimo, że nie mam nic wspólnego z tą marką. Miałem okazję mieszkać z nimi przez parę dni i było bardzo kulturalnie. Pozdrawiam wszystkich Was na poziomie.
    pozdrawiam Bartek

  9. #59
    Doświadczony Użytkownik Awatar dorka
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    1,106
    BMW
    E32 750i
    Skąd
    KATOWICE
    A co Wy tak odbijacie z tematu ?? Cholefffcia to ja rozwiązuję zagadkę a tutaj zjazd na inny temat .
    Dzuda!!!!!!!!!!!!!! już wiem kto to taki za gośc tajemniczy ;D ;D toć zapewne to nasz Wiesław ;D ;D Tylko nie mów że nie bo sie zamknę w sobie ;D :D
    Nanosekunda: czas jaki upływa między zmianą światła na zielone, a wściekłym zatrąbieniem na ciebie przez kierowcę z tyłu.


  10. #60
    Vip Vip Awatar FuBu
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,394
    BMW
    E38 728i Sport Indywidual
    Skąd
    Jaworzno [PL] / Peterborough [UK]
    Blog
    3

    VII Zlot BMW 7 Klub Polska by FuBu

    Tak więc i ja zapodam "seryjkę" ode mnie











































































    Ostatnio edytowane przez FuBu ; 22-05-2012 o 00:05

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •