Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Kluczyk scyzoryk - słaby zasięg.

  1. #1
    ULA Vip Awatar tequila1909
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    3,392
    BMW
    E39 525iA ex. E32 735i, E32 735iAL, E38 728iA
    Skąd
    Jura KC

    Kluczyk scyzoryk - słaby zasięg.

    Kluczyk scyzoryk, baterie nowe, staję przy aucie i dopiero za 2, 3 naciśnięciem otwiera lub zamyka auto, wszystko z bliska i tylko z boku lub tyłu jak odejdę od auta na jakieś 10m pilot już nie łapie. W czym może tkwić problem? Jakie zasięgi macie w swoich "scyzorykach" ?
    Mr. Perfect 4 x K1 World Champion

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Kubas525
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    108
    BMW
    BMW 730iA V8 (e32) , BMW 528i Touring (e39)
    Skąd
    Lipsk
    Chyba jest to po prostu ograniczenie technologiczne.... Działa na tej samej zasadzie co pilot do TV im dalej, tym gorzej :/ Akurat przerabiam problem ze swoim pilotem i wczoraj rozbierałem sobie całe urządzonko to, masz w środku taką folię z jakąś pastą/smarem który przewodzi prąd i podczas kliknięcia zamyka obwód. Mogło się tam coś wydarzyć, rozbierz i oceń kondycję. A jeżeli chodzi o zasięg to mi łapało koło 5m od samochodu ^^
    http://7er.pl/album.php?albumid=284&attachmentid=4946 <-- moja 7er :)

    BMW
    Freude am Fahren

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik Awatar marek1132
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,939
    BMW
    BMW e32 735 iL
    Skąd
    Częstochowa
    Jakby ktoś miał na sprzedaż taki kluczyk chętnie odkupie,może być bez odkręcanego grotu z pękniętym plastikiem lub wybebeszonym wnętrzem,ale musi mieć dobry metalowy element do którego jest wkręcany grot (klucz).
    "Myślenie to najcięższa praca z możliwych i pewnie dlatego tak niewielu ją podejmuje." - Henry Ford

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •