Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25

Wątek: skrzynia biegów

  1. #21
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    Komplet olejowy do 6HP19 to 800 zl.

    Komplet do mechatronica 470 zl.

    Wszystko dostępne od reki.

    Ja na życzenie każdego klienta także daje instrukcje + telefoniczne wsparcie techniczne ...

    Moj tel. to 690 215 855 - nic tylko dzwonić i zamawiać
    Pozdrawiam, Sebek

    Masz pytanie lub problem odnośnie funkcjonowania forum, współpracy ...
    Proszę o kontakt ze mną .!


  2. #22
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    Dzieki Sebek > Będę szczery.. Jak się zacznie powtarzać to dzwonie do Ciebie bez chwili wahania a jak bedzie ok to na wiosne planuje całą operację.
    Telefon mam do Ciebie już od dawna bo dane nam było kilka rozmów kiedyś zaliczyć :)

  3. #23
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    Odświeżę troszkę....chyba mnie to nie minie ale wtedy zdecydowałbym się na wycieczke do Zgorzelca :)
    Sam jakoś troszkę strach a nie mam zaufania do mechaników u mnie w okolicy.
    Mam jeszcze tylko pytanie : Czy jazda w trybie SPORT uczy sterownika jazdy ogólnie czy tylko w trybie sport i czy jazda w trybie MANUAL uczy czegoś sterownika skrzyni ???
    Ja mam tylko kopnięcie (czasami) jak sobie jadę np.60km/h- 80km/h i mocno otworzę gaz. Schodzi dwa biegi niżej z tym że pierwsze zejście idealnie a następne z kopnięciem. Obstawiam że jak schodzi na trzeci bieg to umie dokopać :)
    Poza tym wszystko pięknie . Ogólnie jeżdżę jak "emeryt" i może dlatego moja skrzynia jest źle nauczona :) ??????????
    Dlaczego tylko na redukcji takiej agresywnej tak kopnie ????????? Przecież mi wał kiedyś ukręci . :(
    Czy w czasie adaptacji można używać wstecznego czy tylko cały czas do przodu powtarzać procedure ? Jest problem taką drogę fajną znaleźć aby móc co chwila hamować i dalej do przodu jechać.

    EDIT : Dziś sprawdzałem ...W trybie SPORT wszystko jest idealnie. Żadnych kopnięć przy redukcji nie ma. Jak to wytłumaczyć ?? Ma ktoś jakąś wiedzę o tym ????
    Ostatnio edytowane przez miro ; 09-12-2015 o 11:00

  4. #24
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    Wczoraj zrobiłem trik z pedałem gazu te 25 sekund i skrzynia zaczęła chodzić jak nowa...
    O co w tym wszystkim chodzi ?????????

  5. #25
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2014
    Posty
    602
    BMW
    E65 4.4
    Skąd
    Łódź
    Przy około 70km/h włacza się sprzęgło lock-up. Prawdopodobnie coś z tym elementem

    Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •