Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: zatrzaśnięta klapa bagażnika

  1. #11
    wstrząśnięty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    11
    Cytat Zamieszczone przez brunoz Zobacz posta
    w 06.1996 lampka w bagażniku gaśnie
    Dziękuję :)
    Gra muzyka

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik Awatar grzechu4don
    Dołączył
    Jun 2011
    Posty
    530
    BMW
    E38 na gwincie w 20 calach
    Skąd
    Bydgoszcz
    to że gaśnie to normalne, ale w takim wypadku problemem jest komp który widzi klape cały czas otwartą (co zresztą sygnalizuje na wyświetlaczu zegarów) ,nawet po zamknięciu klapy kluczem ...przez co może dawać cały czas sygnał na oświetlenie że klapa otwarta i lampki mogą nie gasnąć ;)

  3. #13
    Vip Vip Awatar ArekLand
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    747
    BMW
    E38 2.8i "Zender"
    Skąd
    Leszno
    Jak komp widzi otwarty bagażnik to podczas jazdy raczej pali się lampka, ale na postoju zgasi ją po 15min, wielokrotnie sprawdzone jak ładowałem AKU, tak więc nie powinien Aku paść, a co do bagażnika spróbuj go docisnąć i kombinacja siły docisku z przyciskiem otwierającym na klapie - jak to nie pomoże - TO jedynie tak pisał kolega podłączenie pod Kompa i wywołanie ręczne programem Otwarcia. Ja miałem kiedyś taki przypadek, rowerek córki władowałem i on wypychał klapę wówczas też się namęczyłem z otwarciem, ale dociskanie pomogło Uffff i po kilkunastu próbach OFF "bagare"

  4. #14
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    52
    BMW
    728iA e38 2000
    Skąd
    szczecin

    Thumbs up i zrobione

    i problem rozwiazany.jezeli posiadacie w swoim aucie kondon na narty to dobrze .jezeli nie to za podlokietnikiem odchylamy gume i wypychamy zaslepke.czyms dlugim odchylamy zaznaczona na zdjeciu blokade w lewa strone.najlepiej zeby druga osoba stala przy klapie i probowala ja otworzyc.mysle ,ze teraz kazdy w podobnej sytuacji sobie poradzi bez zbednych serwisow czy tez podlaczanie pod kompa.
    Załączone miniatury Załączone miniatury DSC00789.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpeg  
    tomala

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •