Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: Felgi BBS RC 18 cali - pytanie dot. wartości

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    30
    BMW
    740iA
    Skąd
    śląsk

    Felgi BBS RC 18 cali - pytanie dot. wartości

    Witam kolegów,


    w swoim aucie mam felgi jak wyżej w temacie (foto poniżej) : BBS RC 18 cali. Samochód w dniu jutrzejszym jadę ubezpieczyć w AC i jest tam rubryka "dodatkowe elementy wpływające na wzrost wartości pojazdu". Teraz nasuwa się pytanie jaką kwotę wpisać za niniejsze felgi ? Szukałem na allegro ale nie ma takich felg, a jak już są to w mniejszym rozmiarze. Chcę wpisać sensowną wartość , a żeby ubezpieczalnia mnie nie okantowała jak to b. często występuje. Poniżej foto za odpowiedzi z góry dzięki.Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC04622.jpg
Wyświetleń:	47
Rozmiar:	95.4 KB
ID:	4457

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Kafarek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    839
    BMW
    E32 750i
    Skąd
    Tczew
    Blog
    2
    RC 18" w BDB stanie to koszt 4k..


    -----> www.e32.750i.pl <-----

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    30
    BMW
    740iA
    Skąd
    śląsk
    Dzięki bardzo, za rzeczową odpowiedź.

  4. #4
    Początkujący Użytkownik Awatar Rysiek92
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    80
    BMW
    BMW E38 740IL
    Skąd
    Gorzów Wielkopolski
    Cholera, marzę o takich felgach w swoim longu, właśnie przeglądając Twój temat powitalny bardzo mi się spodobały ale cena u nas jak za zborze, trzeba będzie szukać u niemców.

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    30
    BMW
    740iA
    Skąd
    śląsk
    Też mi się podobają, ale w moim przypadku ktoś je polerował i zostawił same sobie i efekt widać na foto. Co za tym idzie trzeba będzie dokonać ponownej polerki ....

  6. #6
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,251
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Nie obraź się, ale w takim stanie jaki masz na foto to maksymalnie 2 tysiące są warte ;)

  7. #7
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,286
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Te z foto max warte 2koła

  8. #8
    Początkujący Użytkownik Awatar Rysiek92
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    80
    BMW
    BMW E38 740IL
    Skąd
    Gorzów Wielkopolski
    Polerka to jest kwestia kilku nocek spędzonych w garażu i trochę chęci, na tej stronie masz nawet w instrukcjach i schematach ładnie wszystko opisane jak samemu to zrobić. Sam u siebie odnawiałem siedemnastki na lato, fakt palców praktycznie po szlifowaniu rantów nie czułem ale efekt mnie bardzo zadowala.

  9. #9
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,286
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Kilka nocek? Jasne... Chyba z jednym kołem bo jest zapuszczone na maxa. Sam bym się tego nie podjął i oddał ich na maszynowe polerowanie to kogoś kto ma o tym pojęcia i się tym zajmuje na co dzień...

  10. #10
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,251
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Cytat Zamieszczone przez Rysiek92 Zobacz posta
    Polerka to jest kwestia kilku nocek spędzonych w garażu i trochę chęci, na tej stronie masz nawet w instrukcjach i schematach ładnie wszystko opisane jak samemu to zrobić. Sam u siebie odnawiałem siedemnastki na lato, fakt palców praktycznie po szlifowaniu rantów nie czułem ale efekt mnie bardzo zadowala.
    Polerka polerką, a gdzie jest uzupełnianie ewentualnych ubytków, chromowanie śrub, malowanie bębnów, rotorów i dekielków, nowe znaczki i (jeśli potrzebne) prostowanie? Dopiero po takich zabiegach można je wystawiać na allegro za 4 tysiące a i tak jak się je za 3,5 sprzeda to jest dobrze. Oczywiście mówię o samych felgach bez opon.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •