Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 789
Pokaż wyniki od 81 do 84 z 84

Wątek: M30B35 słabnie po nagrzaniu + nierówna praca silnika.

  1. #81
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    1,308
    BMW
    było e32 735 1986r lpg e34 535i lpg 1991,730v8 manual 1992_sekwencja jest BMW e32 735is Italian milf
    Skąd
    rogi/krosno
    A mi się wydaje że któryś wtrysk daje w tyłek,u siebie mam podobne objawy po nocy trzeba ją długo kręcić bardzo pachnie pb z wydechu (głupie porównanie ale jak do zalanej wsk 125 ),do ok 2500obr czuć wypadanie zapłonów.Założyłem na testa 6 pewnych wtrysków tylko od m50b25 to samochód po nocy ładnie odpalał nie trzeba było jej aż tyle kręcić i nie czuć było pb aż tak (tylko nie wiem czemu momentami w niskim zakresie obr miał muła,górą ładnie szedł).Co do przepływek na opcji wtrysków ori z mojego silnika to na wszystkich po nocy te same objawy nie ważne jaka temp na zewnątrz (jedna była z samochodu gdzie nigdy nie było lpg).Pewnie we wtorek stargam kolektor ssący i złożę na nowych uszczelkach
    ps. u mnie sondy nie ma:)

  2. #82
    Zaawansowany Użytkownik Awatar jpj
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    774
    BMW
    E32/E46/4R
    Skąd
    PL
    Hmmm, tylko wiesz u mnie się to dzieje na PB i LPG. Przepływka na podmiankę jest ok. Zmienię jeszcze sondę i zobaczę co się będzie dziać.
    Ostatnio edytowane przez jpj ; 30-05-2015 o 22:31

  3. #83
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Marcin-e32
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    557
    BMW
    E32 '92 735i
    Skąd
    Poznań
    Wtrącę swoje 5 groszy do tematu. Ja wymieniłem też czujniki temperatury na jakieś z INTER-CARSA i po tym zabiegu samochód zaczął szaleć. Odpalanie na zimnym silniku było tragiczne, chodził przez kilkadziesiąt sekund jak czołg, przelewał benzyną, dookoła smród. Zamieniłem wtyczki niebieska z białą i cud, samochód normalnie pracuje. Także z tymi zamiennikami radzę uważać, ja wracam do oryginałów.
    --------------
    Pozdrawiam,
    Marcin

  4. #84
    Zaawansowany Użytkownik Awatar jpj
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    774
    BMW
    E32/E46/4R
    Skąd
    PL
    Więc tak, auto ożyło. Przeleciałem jeszcze raz wątek i ponownie posprawdzałem wszystkie rzeczy po kolei . Temat zatrzymał się na 3 sztukach czujników temperatury, które posiadam. 2 wymienione przeze mnie w aucie na początku okazały się felerne (nowy-zamiennik i używany-bosh), a 3-ci pomógł jak woda z ogórków na kaca. Tutaj wzmianka Marcina-E32 popchnęła mnie do ponownego sprawdzenia czujnika (z racji wymiany 2 sztuk wykluczyłem wcześniej powiązanie problemu, przez co nie testowałem trzeciej sztuki (bosh)).
    Ogólnie silnik wkręca się na obroty, równo pracuje.

    Dziękuję wszystkim za pomoc.
    P.S.
    Robert - nie dzwoniłem później bo nie chciałem zawracać 4 liter ;)
    Ostatnio edytowane przez jpj ; 05-06-2015 o 18:43

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •