Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Problem po wyminie termostatu e32

  1. #1
    Matis192
    Gość

    Problem po wyminie termostatu e32

    Witam już użyłem wyszukiwarki ale nic nie znalazłem na mój temat a chodzi o to że mój mechanik wymienił mi termostat i było wszystko niby ok jechałem i widziałem ze nagle wskazówka od temperatury wychyla sie niby mechanik odpowietrzył ale odkręciłem korek od termostatu i tam nadal para była jak mam teraz dobrze odpowietrzyć układ próbowałem i nic dalej tak samo a przed wymianą termostatu było wszystko ok jakieś porady może pompa wody nie domaga albo w najgorszym razie uszczelka pod głowicą chociażby wątpię bo nie mam w wodzie oleju i auto normalnie sie zachowuje panowie poradźcie mi bo nie wiem co mam zrobić:(:(:(:(:(

  2. #2
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2011
    Posty
    26
    BMW
    e32. e38
    Skąd
    Łdz
    Jak leci para i pluje tz ,że dalej się odpowietrza, sprawdź stan płynu w zbiorniczku, możesz uzupełnić i na pracującym silniku dalej odpowietrzaj aż popłynie płyn,bez pary i plucia.

  3. #3
    Matis192
    Gość
    Czyli jak to było na pracujacym silniku odkrecic korek i zaworek od termostatu i dolewac wody tak ?

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2011
    Posty
    26
    BMW
    e32. e38
    Skąd
    Łdz
    Zobacz jaki jest stan płynu, możesz dolać.
    Uruchom silnik niech pochodzi, obserwuj wskaźnik i odpowietrzaj, aż przestanie lecieć para i pluć płynem;)
    Ma lecieć strumyk płynu, niech trochę pochodzi, patrz na wskaźnik i jak dojdzie do pionu bądź minie to znów możesz odpowietrzyć.

  5. #5
    Matis192
    Gość
    Po prostu się strasznie tym martwię ale spróbuje jak mówisz może się uda a może kicha :(

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •