Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 35

Wątek: [ pozostale] zalożenie spryskiwaczy reflektorów

  1. #21
    Zaawansowany Użytkownik Awatar kociniak08
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    329
    BMW
    e38 750
    Skąd
    Jawor
    prosze o opinie kogos kto montował to w swojej 750 lub miał z tym stycznosc i wie napewno co i jak:)
    Było BMW e32 750 V12

  2. #22
    Doświadczony Użytkownik Awatar rodzinabmw
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    3,221
    BMW
    było 730i V8 manual SATIN CHROME co mnie pokusiło by je sprzedać???
    Skąd
    okolice Sulechowa
    Cytat Zamieszczone przez xsilver
    W 750 są inne zbiorniki więc z v8 nie będzie pasował.
    Wiem ;) mam od V12 leży i kurz sie na nim zbiera.

    ------------

    Cytat Zamieszczone przez kociniak08
    własnie nie wiem bo słyszałem ze wystarczy tylko podłaczyc przewód do zbiorniczka z płynem i gotowe. Nie znam sie na tym i wolałbym miec pewnośc ze nie trzeba bedzie nic kombinowac przy zakładaniu.
    To mu powiedz by przyjechal i Ci podłączył bez dodatkowego zbiornika z pompką. Zabawny facet, chce Ci wcisnąć zderzak za wszelką cenę i opowiada bajki.

  3. #23
    Doświadczony Użytkownik Awatar xsilver
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,187
    BMW
    m60
    Skąd
    .Kraków
    Jak od v12 to przepraszam najmocniej :D


    Przecież to jest układ wysokociśnieniowy - więc jak może działać napędzany silą grawitacji ;) Nawet w tym zbiorniku jest pompka dająca większe ciśnienie niż normalna - bo to ma myć reflektor a nie tylko zmoczyć

  4. #24
    Zaawansowany Użytkownik Awatar kociniak08
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    329
    BMW
    e38 750
    Skąd
    Jawor
    hmm dobrze ze zapytałem bo chciałem juz brac ten zderzak powiem mu co sie dowiedziałem i zobaczymy co odpowie.
    Było BMW e32 750 V12

  5. #25
    Doświadczony Użytkownik Awatar rodzinabmw
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    3,221
    BMW
    było 730i V8 manual SATIN CHROME co mnie pokusiło by je sprzedać???
    Skąd
    okolice Sulechowa
    Cytat Zamieszczone przez xsilver
    Jak od v12 to przepraszam najmocniej :D

    Spoko;)

    ------------

    Cytat Zamieszczone przez kociniak08
    hmm dobrze ze zapytałem bo chciałem juz brac ten zderzak powiem mu co sie dowiedziałem i zobaczymy co odpowie.
    Kupic mozesz ale nie wierz w bajki ze podłączysz wężyk i bedzie działać. Napewno potrzebny bedzie jeszcze zbiornik ktory jest umieszczony lampa prawa. I podejrzewam ze przekaznik tez bedzie potrzebny. Jak by co to ten zbiornik posiadam od V12 bez pompki. A z ciekawości ile chce za zderzak? I to jest z wlotami na dole do chłodzenia tarcz?

    MOD: Opcja edycji postów nie gryzie.
    Kolejny juz chyba setny raz powtarzam ze internet mam w telefonie i jest utrudnione pisanie, edycja postów. Pisałem juz o tym kilka razy panowie moderatorzy.

  6. #26
    Zaawansowany Użytkownik Awatar kociniak08
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    329
    BMW
    e38 750
    Skąd
    Jawor
    Chce 500zl za zderzak i jest z wlotami na dole podobno bdb stan jeszcze zdj nie widziałem:) Czyli potrzebuje zbiornik pompke i przekaznik, żeby działało, a podłaczenie tego zbiornika i przekaznika to duży problem zwykły mechanik sobie z tym poradzi?
    Było BMW e32 750 V12

  7. #27
    Doświadczony Użytkownik Awatar rodzinabmw
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    3,221
    BMW
    było 730i V8 manual SATIN CHROME co mnie pokusiło by je sprzedać???
    Skąd
    okolice Sulechowa
    Cytat Zamieszczone przez kociniak08
    Chce 500zl za zderzak i jest z wlotami na dole podobno bdb stan jeszcze zdj nie widziałem:) Czyli potrzebuje zbiornik pompke i przekaznik, żeby działało, a podłaczenie tego zbiornika i przekaznika to duży problem zwykły mechanik sobie z tym poradzi?
    Szczerze mowiac duzo chce. Ja kupiłem identyczny [i jak sie okazalo pod kolor] za 300 zl z wysyłka. Z tym ze bez halogenów. Mi podłączenie zajęło ok 3 godz. Uważam ze to nie jest zbyt trudne, dla przeciętnego zjadacza chleba. Co prawda u mnie nie działa spryskiwanie ale moze to byc spowodowane tym ze mam xsenony i komputer pokazuje blad świateł-ale nie bede teraz sie tym zajmował bo pogoda jest fatalna. Mysle ze sobie z tym poradzisz, jesli bedziesz mial wszystko co jest potrzebne.

  8. #28
    Doświadczony Użytkownik Awatar rodzinabmw
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    3,221
    BMW
    było 730i V8 manual SATIN CHROME co mnie pokusiło by je sprzedać???
    Skąd
    okolice Sulechowa
    Panowie czy orientujecie się jakiego koloru kable we wtyczte do pompy spryskiwacza lamp (duża pompa przy zbiorniku do mycia lamp). Ja mam u siebie 3 wolne wtyczki i nie wiem która jest właściwa. Silnik V8

  9. #29
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    69
    witam, a spryskiwacz reflektorów nie włącza się co 5-te spryskanie szyby przedniej bo chyba ten przekaznik za to odpowiada ten czerwony???????? ja w e34 przerabiałem wszystko tak ze jak włączałem sprysk na szyby to razem na reflektory, oczywiście pompka wysokociśnieniowa a przekrój przewodów to fi 10 oraz redukcja na spryski od szyb.

  10. #30
    Doświadczony Użytkownik Awatar rodzinabmw
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    3,221
    BMW
    było 730i V8 manual SATIN CHROME co mnie pokusiło by je sprzedać???
    Skąd
    okolice Sulechowa
    No właśnie nie psika. Spryskiwacze zakładałem sam. Przekaźnik wspomniany przez Ciebie jest. Ale mimo to nie działa spryskiwanie. Wczoraj podłączyłem ta dużą pompkę pod przewody te co zasilają pompkę w głównym zbiorniku (od szyb) i też nie działa :( więc prawdopodobnie jest walnieta pompka choć sprzedający zapewniał mnie że działa! Ale kupowałem to wszystko kilka miesięcy temu i teraz to już za późno na reklamacji itd. Podłączyłes dużą pompkę pod przewody od małej pompki?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •