Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 35

Wątek: [ pozostale] zalożenie spryskiwaczy reflektorów

  1. #11
    Doświadczony Użytkownik Awatar xsilver
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,187
    BMW
    m60
    Skąd
    .Kraków
    Jak macie zwykłe lampy to cała zabawa z zakładaniem spryskiwaczy jest bezsensu - i tak jak was zatrzyma łebski/upierdliwy policjant to dowód zabierze bo na szkle pisze jak byk HC ... Z przeglądami też może być problem - mój diagnosta za hidy nie podbija ...

  2. #12
    Doświadczony Użytkownik Awatar rodzinabmw
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    3,221
    BMW
    było 730i V8 manual SATIN CHROME co mnie pokusiło by je sprzedać???
    Skąd
    okolice Sulechowa
    Później się będę tym martwił. Teraz ważne by to wszystko zagrało. Masz jakieś pomysły

  3. #13
    Vip Vip Awatar Marecki7er
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2,307
    BMW
    e32 740iA M62B44
    Skąd
    Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez xsilver
    Jak macie zwykłe lampy to cała zabawa z zakładaniem spryskiwaczy jest bezsensu - i tak jak was zatrzyma łebski/upierdliwy policjant to dowód zabierze bo na szkle pisze jak byk HC ... Z przeglądami też może być problem - mój diagnosta za hidy nie podbija ...
    Z tej wypowiedzi wynika że pilicja może zabrać dowód za spryskiwacze na zwykłe lampy.. ale jak sie domyślam chodzi o to że zatrzyma za nie oryginalne xenony? ;D

  4. #14
    Doświadczony Użytkownik Awatar xsilver
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,187
    BMW
    m60
    Skąd
    .Kraków
    Cytat Zamieszczone przez mrekor
    Cytat Zamieszczone przez xsilver
    Jak macie zwykłe lampy to cała zabawa z zakładaniem spryskiwaczy jest bezsensu - i tak jak was zatrzyma łebski/upierdliwy policjant to dowód zabierze bo na szkle pisze jak byk HC ... Z przeglądami też może być problem - mój diagnosta za hidy nie podbija ...
    Z tej wypowiedzi wynika że pilicja może zabrać dowód za spryskiwacze na zwykłe lampy.. ale jak sie domyślam chodzi o to że zatrzyma za nie oryginalne xenony? ;D

    Pewne wnioski wyciąga się z kontekstu wypowiedzi :)

  5. #15
    Zaawansowany Użytkownik Awatar kociniak08
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    329
    BMW
    e38 750
    Skąd
    Jawor
    Postanowiłem sie podpiac pod temat. Mam wersje 750 w orginale chyba nie było spryskiwaczy przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo. Mam mozliwosc kupna zderzaka przedniego z całym osprzetem do spryskiwaczy reflektorów i halogenów. Wystarczy to tylko podłaczyc pod zbiorniczek z płynem i bedzie smigać? Bedzie jakis problem z podłaczeniem?
    Było BMW e32 750 V12

  6. #16
    Doświadczony Użytkownik Awatar rodzinabmw
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    3,221
    BMW
    było 730i V8 manual SATIN CHROME co mnie pokusiło by je sprzedać???
    Skąd
    okolice Sulechowa
    Nie wiem jak w V12 ale napewno bedzie potrzebny dodatkowy zbiornik pod lampy-ktory mam na sprzedaż. I zdaje sie przekaznik.

  7. #17
    Zaawansowany Użytkownik Awatar kociniak08
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    329
    BMW
    e38 750
    Skąd
    Jawor
    własnie nie wiem bo słyszałem ze wystarczy tylko podłaczyc przewód do zbiorniczka z płynem i gotowe. Nie znam sie na tym i wolałbym miec pewnośc ze nie trzeba bedzie nic kombinowac przy zakładaniu.
    Było BMW e32 750 V12

  8. #18
    Doświadczony Użytkownik Awatar xsilver
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,187
    BMW
    m60
    Skąd
    .Kraków
    W 750 są inne zbiorniki więc z v8 nie będzie pasował.

  9. #19
    Zaawansowany Użytkownik Awatar kociniak08
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    329
    BMW
    e38 750
    Skąd
    Jawor
    tak wiem, ze sa inne ale słyszałem ze podłancza sie spryskiwacze do tego zwykłego zbiornika z płynem i nie trzeba zadnego innego nic sie nieprzerabia itp. może to byc prawda? Tak mi napisał jeden z forumowiczów od którego chce kupic zderzak.
    "Zderzak ma system spryskiwania reflektorów i halogenów. Cały montaż polega na tym , że podłączasz wężyk od zderzaka do wężyka , który jest na dole zbiorniczka płynu spryskiwaczy. Cała reszta jest już założona w zderzaku. Po prostu podłączasz wężyk na wcisk , zakładasz/wciskasz nowe dysze/spryski i zakładasz zderzak."
    Było BMW e32 750 V12

  10. #20
    Doświadczony Użytkownik Awatar xsilver
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,187
    BMW
    m60
    Skąd
    .Kraków
    I płyn leci pod siłą grawitacji do dysz ?


    Tu masz opis co zawiera system :
    http://www.realoem.com/bmw/showparts...24&hg=61&fg=45

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •