Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Wklad lusterka....

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    372
    BMW
    740iA, e30 344i, 126p
    Skąd
    Pruszkow

    Wklad lusterka....

    Witam w ten piekny dzien.... Choc dla mnie nie jest taki piekny.... Spotkala mnie dzis rano przykra sytuacja.... Pomagalem kumplowi w przeprwadzce i poniewaz do pozna sie zeszlo, zostalem juz tam na noc.... Wychodze rano do pracy, patrze na moja niunie, a ona ma rozwalone (przytarte i powgniatane) drzwi, tylny blotnik (przy nadkolu), urwana boczna listewka i urwana obudowa lusterka....oraz od strzala rozlalo sie farnba w szkle lusterka. I mam pytanie, czy pasuje wklad (samosciemniajace sie) lusterka z lewej strony na prawa? I czy wiecie gdzie mozna kupic obudowe lusterka.... procz ASO...na allegro sa cale lusterka :( Wkleje wieczorem lub jutro fotki uszkodzen.... Jakas lajza, podejrzewam ze dostawczym bo dosc wysoko uszkodzenia jechala nachlana albo nie weim co robil ze sie nie zmiescil na dosc szerokiej osiedlowej drodze ;(

  2. #2
    Początkujący Użytkownik Awatar FIACIOR
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    74
    BMW
    BMW E38 735iA
    Skąd
    Warszawa-Bemowo
    Witam,
    Szczerze współczuję. Nie lubię takich akcji. Myślę, że wkład lusterka będzie pasował z lewej strony na prawą.

  3. #3
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Oczywiście świadków nie było ...... Ehhh

  4. #4
    Takich to ja k...... nie lubie wie że narozrabiał to jeszcze spier..... współczuje
    Cеребряный бумер

    20'' inch ALPINA Wheels

    Moje Przywitaj sie ;D http://7er.pl/showthread.php/2460-e3...ighlight=Witam

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    372
    BMW
    740iA, e30 344i, 126p
    Skąd
    Pruszkow
    Obudowa juz wiem ze w ASO kosztuje 97 zl.... No lajza straszna... ehhh... Ale pewny jestes z tym wkladem ze pasuje?

  6. #6
    Początkujący Użytkownik Awatar FIACIOR
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    74
    BMW
    BMW E38 735iA
    Skąd
    Warszawa-Bemowo
    Jeżeli obudowa lusterka kosztuje 97 zł, to nie jest tak źle. Nie wiem czy wiesz ile kosztuje wkład? Ja ostatnio pytałem, bo też mi się rozlało - 1100 zł.
    Myślę, że wkład powinien pasowac. Mam w domu dwa i wyglądają tak samo (jeżeli chodzi o częśc wewnętrzną wkładu).

  7. #7
    Banned
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    298
    BMW
    e4444
    Skąd
    z d
    Kolego pasuje na 100% przerabiałem to, chwila zabawy. U mnie w mieście gościu od lusterek za wkłady np. żółty do e38 kasuje 400 zł, obudowe nową 100 zł całe lusterko 600 zł. Współczuję Tobie

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    202
    BMW
    E38 740iA 97r
    Skąd
    WSC
    Moje rozlaly się chyba ze starości i też mnie czeka wyiana.
    I tylko dlatego 7 zawsze zostawiam pod nadzorem.
    Wyrazy współczucia.

  9. #9
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,125
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    Wklady pasuja na kazda strone- masz na nich nawet napisane jak maja byc zakladane na prawa i lewa strone ;)
    p.s: mam takie wklady jak i cale lusterka... takze jesli jeszcze nie kupiles daj znac
    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    372
    BMW
    740iA, e30 344i, 126p
    Skąd
    Pruszkow
    Wreszcie przegralem foty z tel i zamieszczam foty uszkodzen przez ta lajze zrobionych
    Boss....jestem zainteresowany wkladem, a w jakich pieniazkach masz do sprzedania?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •