-
Zaawansowany Użytkownik
Witam, Panowie ma ktoś namiar na Chomiku lub z innego miejsca na jakąś sprawdzoną-działającą Inpę lub inny program który diagnozuje BMW? ściągałem już parę werssji i żadna niestety nie działała. W tej chwili diagnozuje swoją BMW za pomocą testera od Viakena "Multidiag" Gold z wykupionym oprogramowaniem do BMW ale powiem szczerze że średnio się to sprawdza. Jeżeli ma ktś namiar na sprawdzoną werscję to proszę o wklejenie linka, na pewno wiele osób mioało podobne problemy jak ja. Sam interfejs do BMW mam oraz dołaczona jest płytka ze spolszczeniem do inpy. Jak bedzie ktoś zainteresowany to wrzucę na chomika ;)
Uprawnienia umieszczania postów
- Nie możesz zakładać nowych tematów
- Nie możesz pisać wiadomości
- Nie możesz dodawać załączników
- Nie możesz edytować swoich postów
-
Zasady na forum