Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 44 z 44

Wątek: [e38] Long. Witam serdecznie wszystkich.

  1. #41
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,289
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Malując te listwy zrobisz największą głupotę jaką można zrobić (wiem po sobie).

    Też mi się znudził chrom i zmatowiłem listwy i je pomalowałem...po pół roku wyglądają tak:









    Na całe szczęście kupiłem ori bo brała mnie nerwica gdy patrzyłem jak schodzi farba z tych moich.


    Shadow line jak najbardziej ale tylko ori.

    P.S-Te lampy przednie wyglądają tragicznie i do tego ta listwa na bagażniku...

  2. #42
    Początkujący Użytkownik Awatar Kornelius
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    15
    BMW
    e38
    Skąd
    lbi
    @Dzuda - nie wiem czy znajdę listwy na tak długie tylnie drzwi, bo na początku postaram się o wymiane listew na shadowline tak jak doradzasz, natomiast jeżeli doszłoby do malowania chromu to najpierw pójdzie podkład reaktywny, aby właśnie zapobiec takiemu odłażeniu farby jaką zaprezentowałeś na zdjęciach.
    Co do tylniej listwy i jej okropnego wyglądu to zdaję sobie sprawę. Napewno w mam nadzieje niedalekiej przyszłości się jej pozbędę. Postaram się też o zmianę emblematu na tylniej klapie.
    Lampy, oryginalne Boscha wlecą, ale pewnie jako jedna z ostatnich modyfikacji. Rażą tym że nie są za piękne, ale najpierw zaplanowałem rozplanować gotówkę przeznaczoną na samochód na inne rzeczy.

    EDIT:
    Przeglądając Alledrogo, nie spotkałem listew shadowline do wersji long. Zarówno przeglądając ogłoszenia longów zarówno w PL i w DE widzę auta jedynie z zewnętrznym chromelinem.
    Ostatnio edytowane przez Kornelius ; 14-05-2012 o 16:37

  3. #43
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,289
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Podkład dawałem...mimo to odpryskiwało...Myślę że na allegro jest spory zasób części do E38 i bez problemu znajdziesz czarne listwy

  4. #44
    Początkujący Użytkownik Awatar Kornelius
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    15
    BMW
    e38
    Skąd
    lbi
    Niestety przeglądając allegro widzę jedynie listwy boczne do krótszej wersji e38. A przecież nie zrobię samego przodu i tyłu zostawiając boki. Cóż coś wykombinuje, jak będzie trzeba to zamówię je w sklepie bądź ASO jeżeli sytuacja będzie tego wymagać. choć to późniejszy temat ;D

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •