Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 789
Pokaż wyniki od 81 do 89 z 89

Wątek: Problem z praca silnika :( Pomocy!!

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Vip Vip Awatar moloko5
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    3,075
    BMW
    E32 730i R6 ' 87
    Skąd
    Nowy Sącz
    Blog
    7
    Cytat Zamieszczone przez Dzuda Zobacz posta
    Może kolega Moloko5 się wypowie na temat mojego silnika któremu przysłuchiwał się na zlocie...
    Hehe...oczywiście z miłą chęcią...bo słyszałem na żywo i muszę przyznać, że silniczek Dzudy vs mój to jak niebo, a ziemia...i wcale nie trzeba być jakimś specem...choć uważam, że ucho mam dobre...:D
    Nie wiem ile masz na liczniku Dzuda...ale to nie ważne, bo słychać, że motorek zdrowiutki i jeszcze sporo pośmiga...
    Ja również uważam, że te silniki...jakby nie wąchały gazu i były zadbane...nie przegrzane i nie skatowane, to są długowieczne, zresztą nieraz już słyszałem taką opinię, od mechaników i w necie, że to najtrwalsze silniczki...i moje zdanie jest takie samo...:p

  2. #2
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Przebieg nie mam pojęcia jaki jest...chyba nikt tego nie wie.

    500tys to myślę że ma... w końcu ma prawie 25lat.

    Ale wiem np na 100% że głowica nigdy nie była ściągana i ciśnienie dalej równo trzyma na każdym cyl

  3. #3
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Tzn jaką ? Złą ? Moim zdaniem bardzo dobrą

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Norbert08
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    270
    BMW
    E32 735
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez Dzuda Zobacz posta
    Tzn jaką ? Złą ? Moim zdaniem bardzo dobrą
    Oczywiscie,ze dobra :) ale cos wspominal o zmiane auta dlatego pytam

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik Awatar kubosh
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    858
    BMW
    E46 330xd E53 4.4i E65 730d lift
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    9
    Temat poszedł ostatnio bardzo off top , tak więc dyskusje na temat wytrzymałości silników to w innym temacie. Co do mojej decyzji. Przemyślałem wszystkie za i przeciw . Tak więc decyzja o zakupie nowej E32 na cześci jest najlepsza . Niestety w naszym pięknym Kraju jak się ma samochód który notabene nie jest wstanie się poruszać o własnych siłach musimy mieć wykupione OC . Jeżeli nie będziemy go mieli a dopatrzy się tego fundusz gwarancyjny to możemy mieć problem w postaci kary - 3000 pln . Przez ostatnie dni starałem się znaleść jakąś lukę w prawie abym nie musiał płacić rzeczoengo OC przez te 3-4 miesiące jak będzie robiona 7er , gdyż i tak będzie stała w garażu na posesji prywatnej - niestety bez szans. Tak więc jeżeli ktoś sobie kolekcjonuje auta które nie są zabytkami to pomimo tego ,że nie jeżdża , czy sa ozdobą to muszą mieć OC . Nie można też czasowo wyrejestrować auta ani czasowo wycofać go z ruchu ( to ma miejsce tylko przy samochodach ciężarowych do 3,5 T). Tak więc reasumując - Kupuję 735 M30B35 na części i będę doprowadzał moją do stanu używalności . :) Pozdro!

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Norbert08
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    270
    BMW
    E32 735
    Skąd
    Warszawa
    No to jest przykre,ze placisz OC gdzie samochod na dluzszy czas bedzie stal !!! Tez o tym myslalem teraz bo samochod stoji i sie robi ale OC musi byc !!!

    No i dobra decyzja z tym silnikiem

    gdzie ja bedziesz robil ?

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik Awatar kubosh
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    858
    BMW
    E46 330xd E53 4.4i E65 730d lift
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    9
    Silnik wymieniam u kolegi mechanika . Koszt 400 pln , a reszte to pod blokiem , albo jak mi sie uda to od kogos wynajme garaz na 2 miesiace..

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Norbert08
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    270
    BMW
    E32 735
    Skąd
    Warszawa
    No moja stoji u Adasia Buca

  9. #9
    Doświadczony Użytkownik Awatar arturo193
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    2,178
    BMW
    W planach E38 750i
    Skąd
    Norwegia
    Cytat Zamieszczone przez kubosh Zobacz posta
    w naszym pięknym Kraju jak się ma samochód który notabene nie jest wstanie się poruszać o własnych siłach musimy mieć wykupione OC
    Na szczęscie w Norway możesz wyrejestrować auto kiedy chcesz za darmo...nie opłacając żadnych ubezpieczeń i podatków a potem za darmo zarejestrować ponownie jak tylko masz ochotę...nasza PL to kraj wrogi własnemu obywatelowi...taka prawda...
    Volvo V70 T5 2.3 turbo 250KM 2002,Mercedes CLS 500 2005,Honda CRv 2.0 2007,BMW X5 4.4 2001...

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •