Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 789
Pokaż wyniki od 81 do 89 z 89

Wątek: Problem z praca silnika :( Pomocy!!

  1. #81
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez ttrol Zobacz posta
    Hej, facebooka nie mam niestety. Poza tym nie widziałem już od lat zdrowego M30, już kiedyś o tym pisałem. Może dlatego, że osobiście nie znam nikogo, kto miałby zadbane e32 lub e34, wszystkie te auta toczą się już tylko do własnego zgonu. Oczywiście dobrze traktowane M30 przeżyje długo, ale ile takich jest, kto na forum ma M30 od nowości i może powiedzieć, że silnik ma 500 tyś i chodzi jak zegarek. Podobnie jak nie widziałem nigdy M70, które chodziłoby jak zegarek. Uważam, że właśnie opinie, że te silniki są wieczne są zaczerpnięte z face'a. Nie zaprzeczam, że Wasze silniki są w idealnym stanie, ale ich nie widziałem i nie słyszałem ot co.
    Gardzę FB - jeśli nie odebrałeś ironii.

    Co do powyższego, czego nie udało Ci się nigdy zobaczyć ani posłuchać to... a jakże mi z tego powodu WSZYSTKO JEDNO.
    Czarne e32 w benzynie!


  2. #82
    Vip Vip Awatar ttrol
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    4,086
    BMW
    e32 750 II 88/W124 250D V 93
    Skąd
    Zgorzała/Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez sz4l0ny Zobacz posta
    Gardzę FB - jeśli nie odebrałeś ironii.

    Co do powyższego, czego nie udało Ci się nigdy zobaczyć ani posłuchać to... a jakże mi z tego powodu WSZYSTKO JEDNO.
    Tak obserwuje Twoje wypowiedzi od jakiegoś czasu i widzę, że masz nieprawdopodobny dar gardzenia osobami o odmiennym zdaniu. Do tego jeszcze dajesz temu jakże często upust na tym forum, nic dodać, nic ująć, po prostu CHAM.
    pozdrawiam Bartek

  3. #83
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez ttrol Zobacz posta
    Tak obserwuje Twoje wypowiedzi od jakiegoś czasu i widzę, że masz nieprawdopodobny dar gardzenia osobami o odmiennym zdaniu. Do tego jeszcze dajesz temu jakże często upust na tym forum, nic dodać, nic ująć, po prostu CHAM.
    Cóż na tak głęboką analizę mojej osobowości nie liczyłem przy tej okazji, ale DZIĘKI CI KAPITANIE OCZYWISTY.

    Proponuję jednak żebyś te forumowe obserwacje przekuwał na coś więcej, gdyż łapanie się na byle podpuche do jawnej szydery jest słabe.

    Nie przeszkadza mi to zupełnie, gdyż z pasją obserwuję wkopywanie się dyskutantów w nacechowane ich własną aurą wszechzajebist*ści bzdury.
    Czarne e32 w benzynie!


  4. #84
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Norbert08
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    270
    BMW
    E32 735
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez Dzuda Zobacz posta
    Tzn jaką ? Złą ? Moim zdaniem bardzo dobrą
    Oczywiscie,ze dobra :) ale cos wspominal o zmiane auta dlatego pytam

  5. #85
    Zaawansowany Użytkownik Awatar kubosh
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    858
    BMW
    E46 330xd E53 4.4i E65 730d lift
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    9
    Temat poszedł ostatnio bardzo off top , tak więc dyskusje na temat wytrzymałości silników to w innym temacie. Co do mojej decyzji. Przemyślałem wszystkie za i przeciw . Tak więc decyzja o zakupie nowej E32 na cześci jest najlepsza . Niestety w naszym pięknym Kraju jak się ma samochód który notabene nie jest wstanie się poruszać o własnych siłach musimy mieć wykupione OC . Jeżeli nie będziemy go mieli a dopatrzy się tego fundusz gwarancyjny to możemy mieć problem w postaci kary - 3000 pln . Przez ostatnie dni starałem się znaleść jakąś lukę w prawie abym nie musiał płacić rzeczoengo OC przez te 3-4 miesiące jak będzie robiona 7er , gdyż i tak będzie stała w garażu na posesji prywatnej - niestety bez szans. Tak więc jeżeli ktoś sobie kolekcjonuje auta które nie są zabytkami to pomimo tego ,że nie jeżdża , czy sa ozdobą to muszą mieć OC . Nie można też czasowo wyrejestrować auta ani czasowo wycofać go z ruchu ( to ma miejsce tylko przy samochodach ciężarowych do 3,5 T). Tak więc reasumując - Kupuję 735 M30B35 na części i będę doprowadzał moją do stanu używalności . :) Pozdro!

  6. #86
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Norbert08
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    270
    BMW
    E32 735
    Skąd
    Warszawa
    No to jest przykre,ze placisz OC gdzie samochod na dluzszy czas bedzie stal !!! Tez o tym myslalem teraz bo samochod stoji i sie robi ale OC musi byc !!!

    No i dobra decyzja z tym silnikiem

    gdzie ja bedziesz robil ?

  7. #87
    Zaawansowany Użytkownik Awatar kubosh
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    858
    BMW
    E46 330xd E53 4.4i E65 730d lift
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    9
    Silnik wymieniam u kolegi mechanika . Koszt 400 pln , a reszte to pod blokiem , albo jak mi sie uda to od kogos wynajme garaz na 2 miesiace..

  8. #88
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Norbert08
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    270
    BMW
    E32 735
    Skąd
    Warszawa
    No moja stoji u Adasia Buca

  9. #89
    Doświadczony Użytkownik Awatar arturo193
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    2,178
    BMW
    W planach E38 750i
    Skąd
    Norwegia
    Cytat Zamieszczone przez kubosh Zobacz posta
    w naszym pięknym Kraju jak się ma samochód który notabene nie jest wstanie się poruszać o własnych siłach musimy mieć wykupione OC
    Na szczęscie w Norway możesz wyrejestrować auto kiedy chcesz za darmo...nie opłacając żadnych ubezpieczeń i podatków a potem za darmo zarejestrować ponownie jak tylko masz ochotę...nasza PL to kraj wrogi własnemu obywatelowi...taka prawda...
    Volvo V70 T5 2.3 turbo 250KM 2002,Mercedes CLS 500 2005,Honda CRv 2.0 2007,BMW X5 4.4 2001...

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •