Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: [mechanika] drzwi pasazera - centralny

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    301
    BMW
    e32, 730, m30b30
    Skąd
    Siemianowice Śląskie

    [mechanika] drzwi pasazera - centralny

    Witam,
    Panowie ujawnil sie u mnie dosc niedawno taki problem - jak otwieram kluczem drzwi centralny puszcza oprocz centralnego pasazera z przodu. Podchodze to tamtych drzwi krece kluczykiem (zamyka i otwiera) ale bolec nie wyskakuje i nie mozna wejsc. Jak uderze w klamke i przekrece kluczyk dziala. Tapicerke juz sciagalem - 2 dni bylo ok. i pozniej znowu - co sie moze dziac? Mial ktos takie problemy? Jak sobie z tym radzicie - slyszalem ze nie jestm jedyny w e32 z takim problemem.
    Czekam na info.
    Gilu_e32

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    675
    BMW
    Renault Safrane
    Skąd
    Kalisz
    u mnie jest na odwrót - centralny otwiera wszystkie drzwi, ale przy zamykaniu nie zamyka drzwi od pasażera.

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    301
    BMW
    e32, 730, m30b30
    Skąd
    Siemianowice Śląskie
    Problem rozwiazany - silownik zamka. Wymienilem na inny (akurat mialem) i dziala bez problemow - tam sie jakies zebatki wyrabiaja - ponoc...
    Gilu_e32

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Marcin-e32
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    557
    BMW
    E32 '92 735i
    Skąd
    Poznań
    Ja mam podobny problem z zamkami w przednich drzwiach bo jak jest temperatura poniżej zera, lub blisko 0 stC to zamki nie odskakują do końca, brakuje im 1mm, trzeba pomóc ręcznie... trochę jest to irytujące. Można jakoś rozebrać siłownik, wyczyścić, przesmarować i złożyć do kupy?

    Pozdrawiam,
    Marcin

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •