Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Rabaty na kosmetyki meguiars

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar DannyV8
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    144
    BMW
    730 M60B30
    Skąd
    Radom

    Rabaty na kosmetyki meguiars

    Witam kolegów.Tak się składa,że właśnie zakupiłem zestaw pielęgnacyjny firmy meguiars i przy odbiorze osobistym przesyłki zacząłem rozmowę na temat rabatów na produkty tej firmy.Z racji tego ,że handluję też autami to mam zamiar rozpocząć współpracę z legalnie działającym sklepem , który oferuje meguiars'a.Zatem mam pytanie , czy któregoś bądź którąś z Was interesowały by kosmetyki tej firmy? Gość zaproponował na początek 7% rabatu na wszystkie produkty,przesyłkę kurierem w cenie normalnej paczki poczty polskiej oraz gratisy(do uzgodnienia) w postaci ściereczek z mikrofibry,kalendarzy,próbek nowości.Oczywiście wystawia paragon albo fakturę. Pełna oferta sklepu znajduje się na stronie internetowej. Jestem w fazie negocjacji i jeszcze to nie funkcjonuje ale przy większym zainteresowaniu ze strony Klubu będę mógł negocjować bardziej.Szczegóły wiadomo- do uzgodnienia. Przy czym zastrzegam, że istniało by to tylko dla członków 7.er (konkretne hasło dla osób pod nick bądź przy wysyłkach grupowych konkretny adres). Proszę nie mieć mi za złe mojego zainteresowania rabatami dla klubu(wiem że to admin załatwia) bo nie jest nastawione na zysk. Może Was drodzy forumowicze zainteresuje coś takiego, jeśli nie , nie było tematu.Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez DannyV8 ; 09-05-2012 o 07:04
    "..Eco driving? No, thanks.."

  2. #2
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    W sprawach reklamy na forum zglos sie prosze do mnie na PW.

    Wytlumacze ci dokladnie jak to dziala i jakie sa mozliwosci.
    Pozdrawiam, Sebek

    Masz pytanie lub problem odnośnie funkcjonowania forum, współpracy ...
    Proszę o kontakt ze mną .!


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •