Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 35

Wątek: [ wnetrze] JAK ROZEBRAĆ LICZNIK (ZEGARY) ??? CHCE WSTAWIĆ RA

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    101
    Max,a gdzie kupowales ramki?Na ebayach czy allegro? Nie chce po prostu kupic klejonych.Czy moze ktos z was mowi po niemicku i przetlumaczylby mi czy sa klejone, http://cgi.ebay.de/Tachoringe-BMW-5e...efe-mit-Kleber
    _W0QQitemZ220130329059QQihZ012QQcategoryZ36681QQrd Z1QQcmdZViewItem.

  2. #12
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Ja kupiłem na allegro od tego człowieka http://www.allegro.pl/item210832025_...t_okazja_.html
    Jestem zadowolony ma chrom i mat . Zaginane i idealnie pasują a efekt widać :mrgreen:



    Polecam.

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    101
    Kuilem i zalozylem ramki,ale teraz mam problem.Wskaznik paliwa cos nie chodzi.Podnosi sie tylko troszke aj ak opada to na maxa. Zdejmowalem i otwieralem zegary z 3 razy.Nic go nie blokuje.Macie jakies pomysly?

  4. #14
    Moze nie zauwazyles i przekreciles przez przypadek wskazowke ? i jest ona w innym miejscu luib njawet tym samym lecz sprezynka ktora jest na wskazowce jest rozluzowana

  5. #15
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    156
    Witam jakie ringi lepiej sie prezentują chrom czy mat :?:

  6. #16
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    101
    Cytat Zamieszczone przez trolu
    Moze nie zauwazyles i przekreciles przez przypadek wskazowke ? i jest ona w innym miejscu luib njawet tym samym lecz sprezynka ktora jest na wskazowce jest rozluzowana
    NO i wskazowka od predkosciomierza troszke wariuje. Jest jakis sposob aby je ustawic?

  7. #17
    Cytat Zamieszczone przez luki_e38
    Witam jakie ringi lepiej sie prezentują chrom czy mat :?:
    "


    Najpierw mialem matowe potem zmienilem na chrom sa duzo fajniejsze i lepiej sie prezentuja

  8. #18
    Cytat Zamieszczone przez michal77
    Cytat Zamieszczone przez trolu
    Moze nie zauwazyles i przekreciles przez przypadek wskazowke ? i jest ona w innym miejscu luib njawet tym samym lecz sprezynka ktora jest na wskazowce jest rozluzowana
    NO i wskazowka od predkosciomierza troszke wariuje. Jest jakis sposob aby je ustawic?

    Ciezka sprawa jak te sprezynki sie rozciagaja lub je krecisz dlonia to moze sie urwac ...

    Ja niestety swoja urwalem i obrotomierz stoi mi w miejscu , teraz oddaje caly licznik do naprawy odrazu z pixelami , lub kupuje inny i przprogramowywuje go

  9. #19
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    101
    Zachcialo mi sie na szybko i kupilem z niemieckiego ebaya.Okazalo sie ,ze klejone.Ja pier....,caly klej mi wyszedl na ramki(a naprwde uzylem znikome ilosci),tre juz z 2godz(woda i plyne do naczyn)i poprawa praktycznie znikoma.A najgorsze,ze juz tych raczej ramek nie zdejme bo nie sadze aby super glue puscil....Anatol doradzil mi gosci z Polski,ale ten byl na urlopie a ja sie podjaralem,no to mam za swoje.

  10. #20
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    niewiem czy ktos podzieli moje zdanie ale mi ringi na zegarach wogole nie niepodobają, niebylo tego w orginale i wiadomo ze jest do dokladka, wiec po co? aj moze niepotrzebnie sie odzywam, ile ludzi tyle gustów

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •