Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23

Wątek: pilnie poszukuję listwe chromowanych nad drzwiami, linia dachu e32

  1. #1
    Vip Vip Awatar ttrol
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    4,086
    BMW
    e32 750 II 88/W124 250D V 93
    Skąd
    Zgorzała/Warszawa

    pilnie poszukuję listwe chromowanych nad drzwiami, linia dachu e32

    Witam, poszukuję pilnie tych listew, lewą i prawą te dłuższe, ostatnio o nich pisałem, że muszę wymienić przed zlotem. Wszystko byłoby ok, gdyby nie to, że dziś od rana przejeździłem wszystkie szroty BMW w okolicy Łodzi i okazuje się, że pojęcie estetyki tym ludziom nie jest znane. Sprawa dość pilna, bo bez listew na zlot nie pojadę, więc liczę na Was.
    Ostatnio edytowane przez ttrol ; 08-05-2012 o 11:00
    pozdrawiam Bartek

  2. #2
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Jak bym miał na głowie tylko porysowane dwie listwy dachowe i przez to na zlot nie chciał jechać to nie wiem...moją bym z garażu w takim razie nie wyjechał :D

  3. #3
    Vip Vip Awatar ttrol
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    4,086
    BMW
    e32 750 II 88/W124 250D V 93
    Skąd
    Zgorzała/Warszawa
    Hej, tylko ja już listwy zerwałem, będąc pewnym, że nie będzie problemu z dostaniem używek.
    pozdrawiam Bartek

  4. #4
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Załóż stare,jakie są takie są...A po zlocie sobie na spokojnie popatrzysz. Ja miałem w super stanie te listwy ale pomalowałem ich na czarno rok temu jak shadowa ori nie miałem

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    19
    BMW
    E32 735 Automat 91r.
    Skąd
    Warszawa
    Ja bym miał ładne listwy jak sądzę dość tanio. Na zaprzyjaźnionym złomie jest e32 z ktorego sam biorę rzeczy listwy jeszcze są i to całkiem ładne. Jak coś to tu jest tel do mnie 502-520-636 Szrot jest w miejscowości Tarczyn pod Warszawą

  6. #6
    Vip Vip Awatar ttrol
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    4,086
    BMW
    e32 750 II 88/W124 250D V 93
    Skąd
    Zgorzała/Warszawa
    Podbijam temat, kolega tomson_13 był bardzo pomocny, jestem mu wdzięczny za przysługę jednakże listwy te nie są idealne. Czy ktoś ma dostęp do rozbieranego auta, gdzie te listwy są nie porysowane?

    U mnie mają 25 lat i gdyby nie uszkodzenia od włamania to są jak nowe. Ponadto zauważyłem, że we wszystkich listwach jakie widziałem odkleja się ta czarna guma od strony uszczelki drzwi, u mnie jest jak nowa. Może właśnie dlatego uznałem, że dostanie takich listew nie będzie stanowiło żadnego problemu. Jeżeli ktoś może przymknąć oko na to i tamto mam już cztery komplety takich listew. Jednakże dla mnie są to listwy dostateczne.
    pozdrawiam Bartek

  7. #7
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Jeśli potrzebujesz ideału to lepiej kup w ASO

  8. #8
    Vip Vip Awatar ttrol
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    4,086
    BMW
    e32 750 II 88/W124 250D V 93
    Skąd
    Zgorzała/Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez Dzuda Zobacz posta
    Jeśli potrzebujesz ideału to lepiej kup w ASO
    Dzięki za podpowiedź, zapewne tak zrobię jak nie znajdę. Jednakże łudzę się jeszcze, że ktoś ma takie jak moje stare. Zawsze można zaoszczędzoną kasę włożyć w coś innego, w końcu e32 to studnia bez dna :)
    pozdrawiam Bartek

  9. #9
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Coś o tym wiem,ale o takie listwy z Twoimi wymaganiami (jak nowe) będzie ciężko. Miałem taki ładne u siebie ale jak nie miałem ori shadowa to ociapałem ich sprajem na czarno :686:

  10. #10
    Vip Vip
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,677
    BMW
    e32 735ia + dupowóz :D
    Skąd
    mazury
    Blog
    21
    Cytat Zamieszczone przez Dzuda Zobacz posta
    Coś o tym wiem,ale o takie listwy z Twoimi wymaganiami (jak nowe) będzie ciężko. Miałem taki ładne u siebie ale jak nie miałem ori shadowa to ociapałem ich sprajem na czarno :686:


    x2:D a teraz jak mi się "szadoły" odwidziały to też mnie szlaq trafia bo mam juz 2,5kpl i porysowane ..ale mam jeszcze jeden szrocik na oku ; /

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •