Cytat Zamieszczone przez Dzuda Zobacz posta
Dokładnie tak jak mówicie. Sapp już swoje najlepsze czasy ma za sobą jednak mimo wszystko uważam że ciosy będzie dużo lepiej znosił niż pudzian. No zobaczymy.
sorki ale ja stawiam na Pudziana!!Nie czepiam się,ale mogłeś napisać Pudzian przez wielkie P a Sapp przez małe p ale to tylko takie....z mojej strony ;)