Strona 8 z 9 PierwszyPierwszy ... 6789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 84

Wątek: Przedstawiam w skrocie e32 735 1989 w manualu

  1. #71
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,286
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Jakoś dziwnie wyglądają te koła,tzn tak jak by ET lub rozmiar opon źle dobrane

  2. #72
    Doświadczony Użytkownik Awatar ManiacDrifting
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    3,325
    BMW
    E32 735iAL...
    Skąd
    Bikini Dolne
    Według mnie jest ok i ładnie Ale na tyle troche naciąg zrobiony fajne to jest ale mozna ladnie felge popie* bo nic jej nie chroni dlatego w swojej sie raczej nie skusze na naciag.
    A jak z blacharką robiłeś coś już czy jeszcze?
    Ostatnio edytowane przez ManiacDrifting ; 02-08-2012 o 10:43

  3. #73
    Zaawansowany Użytkownik Awatar meush
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    204
    BMW
    E32 730iA V8, E87 118d
    Skąd
    Skarżysko-kamienna
    Cytat Zamieszczone przez Dzuda Zobacz posta
    Jakoś dziwnie wyglądają te koła,tzn tak jak by ET lub rozmiar opon źle dobrane
    Jak miał ją Grzesiek to było 225/45 i na przodzie 205/40 nowy właściciel chyba nie zmieniał jeszcze. Może to zdjęcie tak jest zrobione i dlatego tak wygląda, przejrzałem temat Grześka ale też nie ma fot na których było by widać lepiej :)

  4. #74
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Norbert08
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    270
    BMW
    E32 735
    Skąd
    Warszawa
    Co do blacharki to jestem ustawiony na jesien-zima . Jedynie co teraz robie to przy kazdym myciu wosk koloryzujacy zeby ten lakier jakos odsiwerzyc jeszcze przez okres letni .

    A co do opon to zmora !! i co do zawieszenia !!
    Przy wiekszym obciazeniu niestety felga trze o nadkole i przez to mam delikatnie zjechane ranty z obydwu stron . Wiadomo,ze poprzedni wlasciciel obnzizyl ja i jest nowe ale chyba bede zmianial na standard bo nie da sie jezdzic. Pierwszym razem jak zobaczylem rysy na feldze myslalem,ze zachaczylem o jakis kraweznik ale ostatnio jechalem w 4 osoby na prostej drodze i na nie duzym dolku podskoczylismy. Zatrzyalem samochod i z rantu wystawal kawalek zjechanego metalu .
    Przeczekam do zimy,zaloze zimowki,te wstawie na regeneracje i moze przemalowanie ( mysle o srodku grafitowym ) . Wiec autko super wyglada ale zawieszenie za niskie jak na nasze wspaniale drogi a oponki zbyt waskie i niski profil :)
    Wiecej fotek pozniej wstawie

  5. #75
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,286
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Nigdy nie jest za nisko... Kumpel w e34 miał tak


    By dzuda350

    A teraz gwint jeszcze skręcił bo mu się za wysoko wydawało (na zdjęciu stoi filtr z papierosa)

    Ja mam 10J ET 15 i dystanse 15mm i też mi obciera ale jak mam pełny pokład i pełny zbiornik,moze masz ranty nie zaklepane

  6. #76
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Norbert08
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    270
    BMW
    E32 735
    Skąd
    Warszawa
    Wiesz kazdy robi to co lubi . Owszem mi sie bardzo podoba jak samochod stoi nisko ale dla mnie akurat jest to nie praktyczne :) Jest pelno miejsc gdzie mam problem z dojazdem a to nie jest normalne . Zobaczymy po wymianie opon co sie bedzie dzialo

    Ostatnio edytowane przez tuczi77 ; 02-08-2012 o 16:48

  7. #77
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,286
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Na pewno masz ranty nie zaklepane. U mnie koło dużo bardziej wystaje a przytarłem może z dwa razy. Nie wiem czy to złudzenie optyczne ale np przód wydaje się wysoko stać

  8. #78
    ULA Vip Awatar tequila1909
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    3,392
    BMW
    E39 525iA ex. E32 735i, E32 735iAL, E38 728iA
    Skąd
    Jura KC
    Cytat Zamieszczone przez Dzuda Zobacz posta
    Nie wiem czy to złudzenie optyczne ale np przód wydaje się wysoko stać
    Nie wydaje Ci się :p
    Mr. Perfect 4 x K1 World Champion

  9. #79
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Norbert08
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    270
    BMW
    E32 735
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez Dzuda Zobacz posta
    Na pewno masz ranty nie zaklepane. U mnie koło dużo bardziej wystaje a przytarłem może z dwa razy. Nie wiem czy to złudzenie optyczne ale np przód wydaje się wysoko stać
    Jak zaklepane ??

  10. #80
    Doświadczony Użytkownik Awatar ManiacDrifting
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    3,325
    BMW
    E32 735iAL...
    Skąd
    Bikini Dolne
    Ranty tylnich nadkoli zawijasz do środka. Ja bym nie miał sumienia tego giąć wolał bym wysoko ale nie giąć nadkoli.
    To jak ci trze to widze ze efekt bedzie fajny poj* felgi i rdzewiejace nadkola.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •