Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 84

Wątek: Przedstawiam w skrocie e32 735 1989 w manualu

  1. #21
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,286
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Cytat Zamieszczone przez meush Zobacz posta
    Mam podobne :)
    I przy tym setup-ie co robisz będzie to o niebo lepiej wyglądać. Niby do czego ten złoty kolor pasuje? Przy shadow-line było by o niebo lepiej...

    P.S-nie obraź się kolego,na żywo nie wiem jak to wygląda ale gdy poprzedni właściciel je malował to myślałem że do polerowanego rantu dobierze lepszy kolor...

    Moje zdanie jest takie i nie każdy musi się z nim zgadzać ;)!!

  2. #22
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Norbert08
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    270
    BMW
    E32 735
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez stare_dobre_bmw Zobacz posta
    Jak je malowałem myślałem nad złotym/ pod kolor/ czarnym i srebrnym. Pod kolor wybrał bym chyba na końcu. Można kombinować. W tych felgach plusem jest to że dekielek jest polerowany, i w sumie jakbyś nie umalował zawsze będzie ładnie. Swoją drogą nie ślińcie się tak wszyscy na te koła bo ja jestem pierwszy w kolejce po nie Zastrzegłem to przy sprzedaży :D
    No tak masz prawo pierwokupu :) Ale szybko to sie nie nadazy

    Co do koloru to sa jak na razie jakies tam odlegle wizje . Na razie nic nie zmianiam .
    A co do pasowania zlotego to napisze w ten sposob : Jak widzialem na fotach w ogloszeniu tez mi one nie podchodzily ale jak je zobaczylem na zywo tragedi nie ma i ladnie to sie komponuje z kierunkami ktore sa pomaranczowe . Tak samo jak mowilem,ze od razu montuje szeroki pas z przodu ale ona naprawde ladnie wyglada z waska i tez nie zmianiam. Auto chce zachowac w oryginale oprucz felg . Za 2 lata zarejestrowac jako zabytek i cieszyc sie co niedziela jazda :)
    Ostatnio edytowane przez tuczi77 ; 27-05-2012 o 10:44

  3. #23
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    72
    BMW
    E34 525i Touring 93'
    Skąd
    WSZ
    Złoty pasuje do klasycznego stylu auta. Są chromy, pomarańcze. Zdjęcia nie oddają efektu. Fajnie że nie montujesz tego pasa, ja też o tym myślałem nawet już kupiłem, ale tak jest najlepiej oryginał to oryginał.

  4. #24
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Norbert08
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    270
    BMW
    E32 735
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez stare_dobre_bmw Zobacz posta
    Złoty pasuje do klasycznego stylu auta. Są chromy, pomarańcze. Zdjęcia nie oddają efektu. Fajnie że nie montujesz tego pasa, ja też o tym myślałem nawet już kupiłem, ale tak jest najlepiej oryginał to oryginał.
    Ale tak jak pisalem wczesniej to juz kosmetyka ktora moze poczekac. Teraz to ja ja musze doprowadzic do stanu uzywalnosci :) bo szczerze to zaniedbana to ona byla !!! Zarowno mechanicznie jak i wizualnie .
    Pomijajac zawieszenie oczywiscie :)
    Uiwerz mi,ze jak za pierwszym razem pralem to syf nie milosierny dopiero za drugim juz ja dopralem . W silniku cuda na kiju porobione ale do ogarniecia oczywiscie :) Przyciagnal mnie ciemny kolor,jasna tapicerka, silnik 3500 ktory mojim zdaniem jest jedna z lepszych jednostek w tym modelu i skrzynia manualna no i kola ktore tez sa zadkie a zarazem zadbane felgi jak i opony . Jak ja u ciebie ogladalem to liczylem sie z praca przy niej ale to satysfakcja jak sie przy aucie porobi a tym bardziej,ze samochod jest wekeendowy wiec nie mam parcia na szybkie roboty bo wole powoli a dokladnie :)

  5. #25
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    72
    BMW
    E34 525i Touring 93'
    Skąd
    WSZ
    Samochód kosztował ile kosztował więc cudów nie będzie za te pieniądze. Myślę że i tak dobrze ją kupiłeś zważywszy na to że w auto zostało nie dawno wsadzone 4 tyś. Co do tapicerki... no cóż taki urok jasnych. Ja jej nie prałem bo kupiłem ją przed zimą a latałem na co dzień, wiec nie widziałem najmniejszego sensu żeby to robić. Co jak co ale efekt po praniu jest. Jeszcze te fotele poprawić i będzie git.

  6. #26
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Norbert08
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    270
    BMW
    E32 735
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez stare_dobre_bmw Zobacz posta
    Samochód kosztował ile kosztował więc cudów nie będzie za te pieniądze. Myślę że i tak dobrze ją kupiłeś zważywszy na to że w auto zostało nie dawno wsadzone 4 tyś. Co do tapicerki... no cóż taki urok jasnych. Ja jej nie prałem bo kupiłem ją przed zimą a latałem na co dzień, wiec nie widziałem najmniejszego sensu żeby to robić. Co jak co ale efekt po praniu jest. Jeszcze te fotele poprawić i będzie git.
    Nie bedziemy si eteraz sprzeczac :) ale tu nie ma nic do znaczenia jasna czy ciemna tapicerka . U mnie w kazdym samochodzie srodek musial byc ogarniety gdyz to jest drugi dom. Spedza sie tam duzo czasu i nie wyobrazam sobie syfu. Co innego jak nie ma chwilowo czasu,brzydka pogoda , cos przeiwezc ale zaraz po takich sytuacjach zawsze jechalem na myjnie i samochod musial byc czysty. Zewnatrz to akurat nie mamy wplywu na pogode ale w srodku musi byc blysk. Ja tu nie zamierzam nikogo pouczac czy cos w tym styl niektorzy lubai czysto a jedni nie przywiazuja do tego uwagi .
    Ja akurat naleze do tych pierwszych :)

    Z ciekawostek to od wczoraj samochod stoji na ceglach . Dzis juz wyslalem zaciski do renowacji. Ogolnie byl i jest problem z odkreceniem starych tarcz. Sruby sie wyrobily i jest lipa. Wczoraj pol dnia meczylismy sie z przodu i zdjelismy ale sruba nadal tkwi w otworze. Ma ktos moze jakis sposob na stare zasniedziale sruby podtrzymujace tarcze do piasty .
    Tracze to wogole chyba wieki nie byly wymieniane (pruchno)
    Ostatnio edytowane przez tuczi77 ; 27-05-2012 o 10:45

  7. #27
    Zaawansowany Użytkownik Awatar norbi 735il
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    281
    BMW
    było BMW e34-520i, 2x e32 735i......jest BMW e38 4.0i 94r.
    Skąd
    Częstochowa
    witam,
    czy to nie twoja bryka na filmie:p:Dhttp://www.youtube.com/watch?v=S8qeHbL7aaA&feature=related
    tylko u poprzedniego właściciela

  8. #28
    Zaawansowany Użytkownik Awatar kubosh
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    858
    BMW
    E46 330xd E53 4.4i E65 730d lift
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    9
    tak to ta ;)

  9. #29
    Zaawansowany Użytkownik Awatar norbi 735il
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    281
    BMW
    było BMW e34-520i, 2x e32 735i......jest BMW e38 4.0i 94r.
    Skąd
    Częstochowa
    to pogratulować:Djest już sławna

  10. #30
    Vip Vip Awatar ttrol
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    4,086
    BMW
    e32 750 II 88/W124 250D V 93
    Skąd
    Zgorzała/Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez Norbert08 Zobacz posta
    Z ciekawostek to od wczoraj samochod stoji na ceglach . Dzis juz wyslalem zaciski do renowacji. Ogolnie byl i jest problem z odkreceniem starych tarcz. Sruby sie wyrobily i jest lipa. Wczoraj pol dnia meczylismy sie z przodu i zdjelismy ale sruba nadal tkwi w otworze. Ma ktos moze jakis sposob na stare zasniedziale sruby podtrzymujace tarcze do piasty .
    Tracze to wogole chyba wieki nie byly wymieniane (pruchno)
    Hej, kiedyś podejrzałem, że mój mechanik od BMW w takich sytuacjach wbija w tą śrubę bit torxa, który wchodzi jak w masło i elegancko się odkręca. Potem wymienia śrubę na nową.
    pozdrawiam Bartek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •