Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 32

Wątek: Jaki interfejs kupić?

  1. #1
    Doświadczony Użytkownik Awatar euro_tuned
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    1,535
    BMW
    F02 750Li xDrive
    Skąd
    Kraków

    Jaki interfejs kupić?

    Witam
    Chcę sie zaopatrzyć w kabel którym będę mógl odczytywać błędy z komputera itp, a że jestem w tym temacie niestety zielony to proszę was o pomoc. Wpisałem z allegro "inpa BMW" bo tak to się chyba nazywa i wyskoczyło mi bardzo dużo pozycji. http://allegro.pl/listing.php/search...Mozilla-search
    Czy ktoś z was móglby mi coś doradzić z tego? Na jakiej zasadzie to w ogóle działa, na aukcjach chyba jest sam kabel. A co z jakimś oprogramowaniem do tego? Będę wdzieczny za każdą pomoc, dobrze byłoby mieć w domu na miejscu możliwość diagnozy błędów a nie od razu jazda po mechanikach..


    pozdrawiam

  2. #2
    Vip Vip Awatar Adus81
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    938
    BMW
    e38 740i V8
    Skąd
    Śląskie/Racibórz
    musisz kupić Interfejs,a INPA to program.Na allegro są Interfejsy bez programu INPA,aczkolwiek wiele sprzedających do zestawu dorzuca właśnie ten program wypalony na płycie CD.Przed zakupem zadzwoń i zapytaj czy Ci dołączą ten program.Pliki można również ściągnąć z sieci np:z programu chomik.Jak będziesz mieć problem ze ściągnięciem pliku,to ewentualnie odezwij się na PW ;)

    chyba tak to leciało :)

  3. #3
    Vip Vip Awatar Jakub
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    6,783
    BMW
    BRAK
    Skąd
    Wlkp.Zduny k.Krotoszyna
    Ja po zakupie e66 kupiłem sobie taki fejs http://allegro.pl/komplet-interfejs-...304566174.html , Inpa z netu ( troszkę się namęczyłem żeby ją dobrze skonfigurować ale się udało). Czyta bez problemu e65, e36, e38, e46 -te modele sam diagnozowałem więc moge powiedzieć zero problemów. Taki kabelek do podstawowych odczytów, kasowania błędów w zupełności wystarczy.

    B.-ądź M.-arce W.-ierny
    Opel Signum
    BMW jeszcze kiedyś kupię ;p

    Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik Awatar euro_tuned
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    1,535
    BMW
    F02 750Li xDrive
    Skąd
    Kraków
    Dzięki za odpowiedzi. Czy w tym linku Jakub który podałeś to tam jest program Inpa? Bo tak napisane, że nie rozumiem. Wolałbym już kupić coś z programem od razu i nawet doplacić, niż męczyc się z konfigurowaniem.

  5. #5
    Vip Vip Awatar Adus81
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    938
    BMW
    e38 740i V8
    Skąd
    Śląskie/Racibórz
    Cytat Zamieszczone przez Jakub Zobacz posta
    Ja po zakupie e66 kupiłem sobie taki fejs http://allegro.pl/komplet-interfejs-...304566174.html , Inpa z netu ( troszkę się namęczyłem żeby ją dobrze skonfigurować ale się udało). Czyta bez problemu e65, e36, e38, e46 -te modele sam diagnozowałem więc moge powiedzieć zero problemów. Taki kabelek do podstawowych odczytów, kasowania błędów w zupełności wystarczy.
    dokładnie mam taki sam :) tylko że dorzucili mi płytkę z programem + kody błędów i spolszczenie.Co do instalki to masz rację.Zżarło mi to paczke fajek i parę...Heńków,ale można ogarnąć :)

  6. #6
    Doświadczony Użytkownik Awatar euro_tuned
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    1,535
    BMW
    F02 750Li xDrive
    Skąd
    Kraków
    Dzięki :) Zakupiłem taki kabelek i będziemy próbować.. :)

  7. #7
    Vip Vip Awatar seban123
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    2,291
    BMW
    E65 745d i E32 M30
    Skąd
    Puławy, Lubelskie
    Blog
    1
    Które roczniki chcesz diagnozować. Bo do 2006/2007 nie m problemu ale w górę to już trzeba d-can.
    Wiedza o tym, gdzie znalezc informacje i jak ich uzywac to tajemnica sukcesu.
    Albert Einstein

  8. #8
    Doświadczony Użytkownik Awatar euro_tuned
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    1,535
    BMW
    F02 750Li xDrive
    Skąd
    Kraków
    E87 2006 i E65 2007 więc jest ok :D

  9. #9
    Vip Vip Awatar seban123
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    2,291
    BMW
    E65 745d i E32 M30
    Skąd
    Puławy, Lubelskie
    Blog
    1
    Nie do końca. Nie wiem czy już nie potrzebujesz d-can. Z którego miesiąca e65?
    Wiedza o tym, gdzie znalezc informacje i jak ich uzywac to tajemnica sukcesu.
    Albert Einstein

  10. #10
    Doświadczony Użytkownik Awatar euro_tuned
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    1,535
    BMW
    F02 750Li xDrive
    Skąd
    Kraków
    Literówka :D E65 jest z listopada 2006. Uf a przestraszyłem się. Od którego miesiąca 2007 z ciekawości już nie pasowałoby to?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •