Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: wyciekający płyn od wspomagania

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    53
    BMW
    e38
    Skąd
    włodawa

    wyciekający płyn od wspomagania

    witam ponownie,mam problem ze wspomaganiem a mianowicie mam wyciek i to duży,gdy nie kręcę kierownicą to nic nie cieknie natomiast gdy skręcam w jedno lub w drugą to płyn leje się i to mocno. Kurcze nie wiem z kąd to cieknie aby to nie pompa. jak ktoś wie co to może być to proszę o pomoc,bo nie chcę aby jakiś mechanik naciągnął mnie na niepotrzebne koszta.

  2. #2
    Vip Vip Awatar Adus81
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    938
    BMW
    e38 740i V8
    Skąd
    Śląskie/Racibórz
    oj to otwórz maskę,odkręć osłonę silnika (od spodu) połóż się pod auto,a druga osoba niech kręci kierą i może zobaczysz skąd jest wyciek.

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    53
    BMW
    e38
    Skąd
    włodawa
    osłony nie mam jakiś wcześniejszy papudrak nie założył jej i wchodziłem już pod spód a druga osoby kręciła i cieknie gdzieś od góry pompy ale dokładnie gdzie to naprawdę nie widać, z góry też nic nie widać. Więc zaryzykuję i pojadę do jakiegoś domowego mechanika bo sądzę że do serwisu z takim problemem nie opłaca sie jechać.Oby szlak nie wziął pompy

  4. #4
    Vip Vip Awatar kruger32
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    1,827
    BMW
    BMW e38 750 il audi a8 d3 4.2tdi exlusive
    Skąd
    Bielsko
    sprawdz wąż wysokiego ciśnienia ten w osłonie aluminiowej na 90% SZLAK GO TRAFIŁ

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    53
    BMW
    e38
    Skąd
    włodawa
    też tak podejżewam ten wąż ale słaby jest tam dostęp i nie wiem czy temu podołam,jestem użytkownikiem a nie mechanikiem,ale z drobnymi wadami chciałbym sobie sam poradzić bo nic tak nie cieszy jak usunięta usterka własnymi rękoma

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •