Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: a miało być tak pięknie... FALSTART REAKTYWACJI

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    416

    a miało być tak pięknie... FALSTART REAKTYWACJI

    Po dłuższej przerwie chciałem wrócić do klubu 7. W tym celu wybrałem się do sąsiadów na zakupy. Wszystko pięknie "ich bin besitzer, nicht handler" jesem właścicielem nie handlarzem, auto von privat ... itp. Pojechałem. Nie jestem rasistą ale na widok pewnej nacji, która zamieszkuje od lat 50-tych u naszych sąsiadów - nóż mi się otwiera!
    Oczywiście nie był to Niemiec, ani nawet nie był to właściciel auta! Jego tłumaczenie, że jest to auto kolegi było żenujące...

    Zastosowałem wyjście awaryjne i kupiłem w okolicy inną markę "na handel". A6, 2,5tdi, 180 PS, quattro. Po doświadczeniach z A8 jestem pozytywnie zaskoczony. Jest na prawdę niezła. Jest w miarę cicha i bardzo szybka. Na trasie wciągnęła mi 6,8 l \ 100 km przy prędkości 120 km\h (szybciej się nie dało bo kolega jechał ze mną swoim oldtimerem). Automacik też fajnie chulał. Wady przy porównaniu z bmw 7 : niska kultura pracy tdi do 2000 obr nie jedzie a potem eksplozja mocy i po chwili juz redukuje w dół, trochę taka huśtawka. Najgorzej jest w mieście, ciężko wyczuć ten motorek. Pewnie kwestia wyczucia. Druga denerwująca rzecz to pomimo porządnych foteli nadal są na długiej trasie niewygodne. Reszta pozytywnie mnie zaskoczyła. Napęd quattro to jedyna rzecz która powinna być w opcji w bmw7, fajny bajer z przyciskami na kierownicy a'la alpina (można przez VAGa wprogramować aby podczas pracy na standartowym automacie można zmieniać \ narzucać biegi z kierownicy). Gdyby nie miłość do bmw to bym sobie pewnie ją zostawił.

    Bardzo ciekawy kolor. Jeżeli macie ochotę rzucić okiem to zapraszam (trochę się do ogłoszenia przyłożyłem, bo zależy mi na czasie...):
    http://www.allegro.pl:80/show_item.php?item=388867860

  2. #2
    wstrząśnięty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    11
    Z innej beczki. Szukam dla zięcia VW Transportera w przystępnej cenia i niezłym stanie technicznym. Jak by co to proszę na PW lub otwartym tekstem. ;)

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,107
    BMW
    750iL
    Skąd
    wrocław
    bono powiem tak: Ty to zawsze wynajdziesz fuul opcje :D znalazles na czute to audi? czy miales info od kogos z wewnatrz..?
    BEZ KOMENTARZA..... ;D

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    416
    hmm t4 to mogę Ci powiedzieć ale tylko w multivanie 2,5 tdi zaczyna się w dobrym stanie od od 7 T euro, 2,5 tdi 150PSów od 10 T euro, ciężarowych nie oglądałem. Najlepsze są od końca 98 w zwyż bo mają zmodyfikowaną kabinę. Co do audi to miałem trochę szczęścia.
    Ciekaw jestem porównania tego tdi z silnikiem 3,0 d w beemce...

  5. #5
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    A ja z niemiec kupowałem jedną beemke od Irakijskiego Turka z żoną niemka i kochanką polką i autko było ekstra, następne od turka i jeszcze jednego passata od Ruska i wszystkie były ok i oczywiście wszyscy to byli handlarze. Wiec nie kumam w czym problem hmm

  6. #6
    Jesli chodzi o napedy w 7er to na pocieszenie dodam ze ma byc w opcji w modelu F01 czyli w mowej siodemce...

  7. #7
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    A czemu RS-STYLE ?? ;)
    Nie obrażając nikogo to jakby napisać M-Power STYLE przy zwykłym E39 z M-kową kierką
    A co do 7ki to szukaj dalej bo znajdujesz dobre egzemplarze ;)
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •