Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 44 z 44

Wątek: [E32] Po wymianie pompy wody auto się zapowietrza.

  1. #41
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    1,308
    BMW
    było e32 735 1986r lpg e34 535i lpg 1991,730v8 manual 1992_sekwencja jest BMW e32 735is Italian milf
    Skąd
    rogi/krosno
    Kamil przy tych temp masz napewno temp. na panelu ustawioną ok 20 a16st.C i normalne będzie że węże są ciepłe oba czyli termostat ci otwiera,po zagrzaniu auta odkręcałeś korek?? i co wywala płyn??a napisz mi co się dzieje jak postoisz np 7 min w korku.U mnie przy temp. pow. 20st.C po ok 7 min visco słyszę że schładza układ,inna możliwość jeżdzisz tylko na pb i się to samo powtarza to możesz wykluczyć reduktor lpg , garażowo czy nie masz wycieków na zimnym silniku pchasz powietrze w układ kompresorem przez wąż ten cienki od chłodnicy do zbiorniczka najlepiej we 2 osoby i jedna sprawdza czy gdzieś wycieków nie masz u siebie tak robiłem mam węże dość twarde po zagrzaniu auta ale poza środek temp nie idzie pozdrawiam:)

  2. #42
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    147
    BMW
    było e34 3.0 m60
    Skąd
    śląsk/zabrze
    Cytat Zamieszczone przez kal!ber Zobacz posta
    kiedyś tam pisałeś o pompie od e38 to jest ta czy dedykowana pod e32 m60??
    pompa do m60 jest jedna(we32 , e34 i e38) a do m62 się różni bo ma dodatkowe wyjście na alternator i połączenie węża chłodnicy na szybkozłączkę.


    Parownik a reduktor to jedno i to samo i warto go też sprawdzić.

    Czujniki są dwa bo jeden pokazuje temp na desce a drugi podaje informację do komputera . Najszybciej dojdziesz który jest który ściągając wtyczkę . Jeśli wskaźnik pozostanie na swoim miejscu to znaczy , że odpiąłeś ten od kompa , jesli opadnie wskazówka na sam dół to ten jest od wskaźnika

    z tego co mi się przypomina to biały jest do ecu a czarny do wskaźnika temperatury.
    Ostatnio edytowane przez Kołtun ; 17-06-2012 o 23:10

  3. #43
    Vip Vip
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    724
    BMW
    E32 730 I m30b30
    Skąd
    Lublin
    Blog
    1
    Na lpg i bp jest tak samo. Jak odlręcam korek na zimnym odpalonym silniku plynu nie wywala ale na ciepłym tak. 7 minut. Zależy kiedy zaraz po zagrzaniu auta nic sie niedzieje temp stoi w pionie. natomiast po przejechaniu większej odległości auto juz sie grzeje. Układ jest szczelny sprawdzaliśmy.

  4. #44
    Vip Vip
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    724
    BMW
    E32 730 I m30b30
    Skąd
    Lublin
    Blog
    1
    Teman to zamknięcia wina leżała po stronie wisco.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •