Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Witam wszystkich

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    5
    BMW
    BMW 750i E32
    Skąd
    ZPL

    Witam wszystkich

    Witajcie wszyscy,

    przymierzam się do zakupu 7era E32, dlatego też założyłem tutaj konto. Mam nadzieję, że uzyskam jakąś pomoc od ludzi, którzy siedzą w tych autach trochę głębiej : ) Z pasji jestem samochodziarzem i chcąc nie chcąc temat ten jest ciągle żywy; Przyszła siódemka będzie moim 11 autem przez ostatnie 4 lata - każe było z przysłowiowym "jajem", aczkolwiek najlepiej wspominam właśnie BMW - miałem E30 2.5 Touring, w manualu, bez gazu (jestem przeogromnym przeciwnikiem w tego typu autach - rozumiem w Clio czy innym pierdzikółku, ale nie w BMW) i było to auto po prostu idealne, aczkolwiek za jej "panowania" byłem jeszcze w związku i pod kątem spalania trochę mnie przytłoczyła, więc postanowiłem ją sprzedać - bo lepiej tak, jak pakować LPG. Aktualnie posiadam jeszcze FSO Poloneza 1500, czyli popularnego Borewicza - moja miłość, choć trochę zaniedbana przez mój związek, w który trochę za mocno się zaangażowałem. Borewicza mam zamiar zarejestrować na żółte blachy i trzymać by cieszył oko. To samo z BMW w sumie, tyle może bez żółtych blach (choć widzę, że dużo E32 na nich już jeździ). Jestem fanem aut w 100% oryginalnych, więc żadnych tuningów ani innych bajerów w planach nie mam. Liczę, że wszystko pójdzie po mojej myśli : )
    Ostatnio edytowane przez MrFafik ; 05-05-2012 o 22:11

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •