Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23

Wątek: Czołówka z samochodem...

  1. #1
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    2,061
    BMW
    750iL
    Skąd
    UK

    Czołówka z samochodem...

    Ku przestrodze kolegom motocyklistom z 7er... Pamiętajcie że auto jadące z naprzeciwka prosto wcale nie musi was ominąć... :(

    http://www.dziennikwschodni.pl/apps/...BLIN/120509897

    Pi**a wymyśliła sobie że ma po lewej miejsce i se zaparkuje. Bez kierunkowskazu, bez zatrzymania i bez spojrzenia 10 metrów przed siebie. Skręciła na nasz pas tak że nawet nie hamowałem. Przelecieliśmy z dziewczyną dobre parę metrów przy czym ona dalej, bo ja klejnotami wygiąłem kierownicę. Aułłłł....

    Po wypadku od razu wstałem, dziewczynie kazałem sie nie ruszać i porobiłem parę fotek bo wtedy jeszcze nic nie bolało :D Zrzucę z telefonu i tu wstawię.

    Ogólnie żyjemy, Kawaska raczej skasowana pomimo że stoi o własnych siłach :( Koło przednie (wygląda na proste) wbiło się w kosz silnika i jeden kolektor. Chłodnica, główka ramy, owiewka, lagi... Ale ogólnie się zdziwiłem bo wygląda naprawdę nieźle jak na czołowe. Twardy endurak był :)

    Dziewczyna na drugi dzień rano poszła na maturę... :D
    Ostatnio edytowane przez Michal750 ; 05-05-2012 o 13:43

  2. #2
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    O cholera :(

    współczuje Ci bólu klejnotów no i pokiereszowanego moto
    Gratki dziewczynie haha

    ogólnie takich przypadków jest mega dużo - dlatego PATRZMY W LUSTERKA I OGÓLNIE BO MOTOCYKLE SĄ WSZĘDZIE i jeżdzą niestety czasem za szybko
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik Awatar dorka
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    1,106
    BMW
    E32 750i
    Skąd
    KATOWICE
    Michał ważne że Wy nie macie poważnych uszkodzeń. Po za tym .....Aułłłł :) Niestety tak to już jest ,że motocyklista jakimś trafem jest nie widoczny, kierowca nie bierze go jako uczestnika.Fakt znowu inteligencja kobiety za kierownicą nic dodać nic ująć .Szkoda motocykla ,odszkodowanie może zrekompensuje
    Nanosekunda: czas jaki upływa między zmianą światła na zielone, a wściekłym zatrąbieniem na ciebie przez kierowcę z tyłu.


  4. #4
    Vip Vip Awatar Jakub
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    6,783
    BMW
    BRAK
    Skąd
    Wlkp.Zduny k.Krotoszyna
    Dobrze że wyszliście z tego praktycznie bez szwanku. Na motorze czasem nawet najmniejsza stłuczka może się źle skończyć..

    B.-ądź M.-arce W.-ierny
    Opel Signum
    BMW jeszcze kiedyś kupię ;p

    Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)

  5. #5
    Vip Vip Awatar Adus81
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    938
    BMW
    e38 740i V8
    Skąd
    Śląskie/Racibórz
    Współczuję,a zarazem gratuluje opanowania itd.Kurde kazał dziewczynie leżeć i robił sobie fotki :) Wariat-w pozytywnym tego słowa znaczeniu ;)
    Gratuluję takiego zachowania,ale tak jak sam powiedziałeś ''Jeszcze nic nie bolało'' ADRENALINA!!
    Wiem po sobie też miałem kolizję jednośladem.
    Zapewne będziesz mieć plany,odnośnie remontu.Moja dobra rada,oszacuj dokładnie co i jak.Lagi rama i jakieś inne niby pierdołki,manetki,stopki tak jak pisałes wydech itd.
    W moim przypadku miały być do wymiany tylko manetki,stopki,lampa,licznik i owiewki.Po dokładnym oszacowaniu szkód doszły właśnie lagi,rama i pare innych,co już naprawa przekraczała wartość motocykla.Sprawdź dokładnie,żebyś nie popłyną finansowo.
    No i życzę powrotu do zdrowia Tobie i dziewczynie,oraz powrotu na siodło ;)

  6. #6
    Vip Vip Awatar Adus81
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    938
    BMW
    e38 740i V8
    Skąd
    Śląskie/Racibórz
    Cytat Zamieszczone przez ADASIO Zobacz posta
    PATRZMY W LUSTERKA I OGÓLNIE BO MOTOCYKLE SĄ WSZĘDZIE i jeżdzą niestety czasem za szybko
    Jak najbardziej zgadzam się z Tobą.
    Tylko chciałem napisać,że nie zawsze motocykl musi za....lać,by doszło do takiego zdarzenia.
    Kieruję te słowa dla osób,które nigdy nie prowadzily takiej maszyny,bo własnie w ich oczach zawsze winę ponosi motocyklista,a w rzeczywistości może być całkiem inaczej.

  7. #7
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    2,061
    BMW
    750iL
    Skąd
    UK
    A co miałem robić zanim policja przyjechala? :P Popykałem fotki - najlepszy jest tekst "pasażerka ma stłuczone kolano"...



    Cytat Zamieszczone przez Jakub Zobacz posta
    Dobrze że wyszliście z tego praktycznie bez szwanku. Na motorze czasem nawet najmniejsza stłuczka może się źle skończyć..
    No właśnie różnie się jeździło i z różnymi prędkościami. Po mieście w szczególności a tu mała uliczka, prędkość żadna i masz...

    Był z nami wczoraj w szpitalu facet który jeździ od '93, miał Kawe ZRX(?) 1200, żona przed nim CBR600 jeździli od lat razem trasy po tysiące kilometrów. Wczoraj na jakimś zadupiu wyjechał im pijany rowerzysta... ona zaczęła hamować, on w nią wjechał ślizgiem i facet cały tułów ma w gipsie a żona złamany kręgosłup :( Rowerzysta rozjechany :D ale cały. Oni - nie.


    Teraz trzeba dopilnować wszystkich papierków jej OC, moje NNW i ubezpieczenie. Ale guzik dadzą za potłuczenia :/ Moto w papierach też mało warte, to że szwajcar w super stanie dopilnowany zawsze z każdą pierdółką na czas ubezpieczalni nie będzie obchodzić. Nie wiem czy go jeszcze robić czy sprzedać takiego jak jest... Nie jest wyłączony z ruchu ale szkoda całkowita będzie na bank. Kupiłbym pewnie zaraz BMW F650 albo drugie KLE bo bez moto jakos mi zle:












  8. #8
    Doświadczony Użytkownik Awatar marek1132
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,939
    BMW
    BMW e32 735 iL
    Skąd
    Częstochowa
    Znajomy miał podobny wypadek do waszego 3 lata temu na Hondzie CBR,nie miał tyle szczęścia,przy upadku uszkodził sobie splot barkowy,do tej pory prawie nie rusza prawą ręką,nawet zmiana biegu w aucie sprawia mu dużą trudność.Niestety kierowcy osobówek zachowują się wobec motocyklistów podobnie jak tirowcy w stosunku do kierowców aut osobowych,im większy pojazd tym większa samowolka i pewność na drodze.
    Ostatnio edytowane przez marek1132 ; 05-05-2012 o 16:29
    "Myślenie to najcięższa praca z możliwych i pewnie dlatego tak niewielu ją podejmuje." - Henry Ford

  9. #9
    Vip Vip Awatar Adus81
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    938
    BMW
    e38 740i V8
    Skąd
    Śląskie/Racibórz
    z czystej ciekawości e36 widoczna na zdj.też uszkodzona?? ;)

  10. #10
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    2,061
    BMW
    750iL
    Skąd
    UK
    Nie ruszona :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •