Strona 9 z 23 PierwszyPierwszy ... 789101119 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 228

Wątek: Aux w E65.

  1. #81
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2013
    Posty
    108
    BMW
    750i
    Skąd
    Warszawa
    Widzialem w schowku srodkowym cos takiego u kolegi - gniazdo na zapalniczke i wyjscie AUX. Taki zestaw dokupuje sie w ASO?

  2. #82
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    166
    BMW
    e65 750i
    Skąd
    okr
    Nie każdy poliftowy ASK będzie działał. Jak dobrze pamiętam to musi być nowszy niż 09.2006.

  3. #83
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2016
    Posty
    8
    BMW
    730d E65 2005
    Skąd
    UK
    Ja osobisci bede zakladal Parrota asteroid mini , ktory ma funkcje zestawu glosno mowiacego , mozna odtwarzac kazda moze , podlaczyc kazde uzadzenie zewnetrzne czy USB . Mozna to zamontowac pod warunkiem ze macie Audio bez amplitunera, super sprzet , mozna go sparowac z dwoma telefonami i podlaczyc do internetu poprzez udostepnienie wifi z telefonu, ma glosowe wybieranie i jest na androidzie , mozesz zainstalowac kazda navigacje , i dziala normalnie sklep google play wiec mozesz zainstalowac dowolny program na androida. u mnie w UK sprzet kosztuje ÂŁ129 plus przejsciowka isoÂŁ15 podziele sie wrazeniami jak zainstaluje .

  4. #84
    Zaawansowany Użytkownik Awatar duchu
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    104
    BMW
    e65 745
    Skąd
    Opole
    To do czego ma służyć ten kabelek ? AERZETIX: Radio Cable Adapter AUX to 3.5mm Jack https://www.amazon.co.uk/dp/B01BMBX9..._hFEvxb7Y14RT8
    Kurde to troche dziwne, że w żaden sposób nie da się podłączyć AUX czy wykorzystać BT do odtwarzania muzyki.

  5. #85
    Zaawansowany Użytkownik Awatar twin7
    Dołączył
    Dec 2014
    Posty
    731
    BMW
    E65 735i + E65 730d
    Skąd
    Szczucin-Antwerpen
    Jak masz polifta po 09.2006 wpinasz go do ASK, kodujesz i masz AUX
    Ostatnio edytowane przez twin7 ; 04-11-2016 o 13:36

  6. #86
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2015
    Posty
    68
    BMW
    E65 FL
    Skąd
    Miasto
    Jakiego polifta ? :P Co w przypadku FL przeprowadzonego w 2005-2006 ?

  7. #87
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2016
    Posty
    6
    BMW
    745i
    Skąd
    Brańsk

    Post

    Cytat Zamieszczone przez awasilkik Zobacz posta
    Ja osobisci bede zakladal Parrota asteroid mini , ktory ma funkcje zestawu glosno mowiacego , mozna odtwarzac kazda moze , podlaczyc kazde uzadzenie zewnetrzne czy USB . Mozna to zamontowac pod warunkiem ze macie Audio bez amplitunera, super sprzet , mozna go sparowac z dwoma telefonami i podlaczyc do internetu poprzez udostepnienie wifi z telefonu, ma glosowe wybieranie i jest na androidzie , mozesz zainstalowac kazda navigacje , i dziala normalnie sklep google play wiec mozesz zainstalowac dowolny program na androida. u mnie w UK sprzet kosztuje ÂŁ129 plus przejsciowka isoÂŁ15 podziele sie wrazeniami jak zainstaluje .
    Podłączyłeś już to urządzenie? Ma dużo ciekawych opcji. Znalazłem w sklepie za 870zł. W jaki sposób to podłączyć? Jest jakaś przejściówka z MOST? Drugie wyjście to carlink za 1200zł.

  8. #88
    Zaawansowany Użytkownik Awatar twin7
    Dołączył
    Dec 2014
    Posty
    731
    BMW
    E65 735i + E65 730d
    Skąd
    Szczucin-Antwerpen
    Witam zrobiłem wczoraj Radio tuner mod przylutowujac kabel z jackiem do 3 punktów na płytce



    Wszystko działa jednak w tle jakby dalej cicho słychać muzykę z radia
    Czy opcja z przełącznikiem rozwiąże problem?
    Ma ktoś schemat jak to przerobić tym drugim sposobem?
    Przerabiał to ktoś?
    Ostatnio edytowane przez twin7 ; 04-11-2016 o 13:49

  9. #89
    Zaawansowany Użytkownik Awatar twin7
    Dołączył
    Dec 2014
    Posty
    731
    BMW
    E65 735i + E65 730d
    Skąd
    Szczucin-Antwerpen
    Widzę że zero odzewu ale uzupełnienie jeszcze parę informacji
    Były dwa rodzaje tunerów radiowych
    Jeden z pierwszych z płytka jak na zdjęciu poniżej



    Były z nim problemy ponieważ po podłączeniu przylutowaniu wejścia aux sygnał radia był zbyt silny i podczas odtwarzania muzyki z telefonu czy mp3 za pomocą aux było cały czas słychać też muzykę z radia

    Jedynym sposobem na krystalicznie czysty dźwięk było wylutowanie elementów 101 Przez to całkowicie tracimy radio ale zyskujemy krystaliczna jakość dźwięku z AUX

    W tym momencie niewiem czy rozwiązanie z przełącznikiem to to o czym zaraz napiszę więc jak ktoś wie coś na ten temat proszę napisać
    Żeby nie tracić radia i zachować oryginalny układ pasowało by zastosować rozwiązanie poniżej



    Czyli przylutowac w pionie element 101 i do niego przelacznik
    Wszystko zostaje jak w oryginale

    Jednak z braku odpowiedniego sprzętu to lutowania elementów wielkości 1,5mm jest ono praktycznie niewykonalne



    Ja zrobiłem w taki sposób i o dziwo radio działa jak do tej pory bez elementów 101 a mam w pełni dzialajacy AUX



    W tunerze nowszym prawdopodobnie po 03.2003r niema już podobno tego problemu
    Wystarczy dolutować kable jak na schemacie poniżej bez żadnych przełączników



    Lutujemy do punktów
    C strona kierowcy
    D strona pasażera
    E masa

    W tym wypadku podpinajac Jacka AUX wyłącza się nam radio i słuchamy muzyki
    Muzyka z radia powraca po 3-4s jeśli przestaniemy odtwarzać muzykę
    Przerwy między piosenkami nie włączają radia bo nie zdąży się załączyć i odtwarza kolejna piosenkę

    Jest jeszcze inne miejsce lutowania wyjścia AUX w zależności czy stary i czy nowy typ


    W pierwszym wygląda to tak



    I dolutowuje się kable tak



    Ale tu nie widać jak to jest przylutowane niestety
    Bez tych elementów czy na nich...

    W nowszej wersji wygląda to tak

    Ostatnio edytowane przez twin7 ; 03-11-2016 o 22:41

  10. #90
    Vip Vip Awatar damned1
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    4,438
    BMW
    520i, 118i
    Skąd
    Wrocław
    No nieźle, nieźle :) przypomina mi się, jak za łebka kumpel mi "na krótko" ciągnął alternatywne wyjście na słuchawki w Elemisie, bo oryginalne się sfajczyło. Btw. rozumiem, że u siebie kompletnie wyciąłeś te rezystorki 101?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •